PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Koncowka 7 sezonu, w 10 odcinku Cox, a w 11 znow Kelso..?

ocenił(a) serial na 9
kebi17

Dołączam się do pytania. To tak jakby między 10 a 11 odcinkiem brakowało jeszcze jednego odcinku, w którym Kelso postanawia powrócić do pracy..

ocenił(a) serial na 10
Lahcim7106

a moze na necie sa pomieszane odcinki, bo w nastepnych sezonach Cox zostaje jednak szefem..

ocenił(a) serial na 9
kebi17

A z jakiego źródła oglądałeś?
Po za tym, widziałem też te dwa odcinki nie tylko na necie, ale i na Comedy Central (leciały jednego wieczora, jeden po drugim), więc raczej nie ma mowy o tym, żebym przegapił brakujący odcinek albo widział w złej kolejności..

ocenił(a) serial na 10
Lahcim7106

zalukaj i kinomaniak

ocenił(a) serial na 9
kebi17

Ja jeszcze pobierałem z torrentów. Skoro w tylu miejscach jest taki błąd, to na pewno nie my pomyliliśmy kolejność..

ocenił(a) serial na 10
kebi17

W tamtym roku o ile mnie pamięć nie myli był strajk scenarzystów w Stanach, może zrobili odcinek na odwal się :) Możliwe także, że nie byli pewni 8 sezonu i z tego powodu dokręcili 11 odcinek 7 sezonu jako ostatni trochę w bajkowym stylu.

Blablarzynca

Ale tego nie wyjaśniono. Ja myślałam, że to może czyjś sen albo wspomnienie, ale chyba jednak nie. Istnieje też możliwość, że któraś stacja pomyliła kolejność (nawet amerykańska) i wszystkie pozostałe stacje, portale itp. za nią ten błąd powtarzają. Gdyby obejrzeć te odcinki w odwrotnej kolejności, wszystko by się zgadzało.

kebi17

To był rok kiedy był strajk scenarzystówi kręcenie serialu przerwano po 11 odcinku.
Producent lub stacja TV stwierdzili, że bajkowy odcinek nadaje się lepiej na zakończenie sezonu i ten odcinek został przenisiony na sam koniec serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones