PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

czy ktoś wie dlaczego Cox tak nie zosi H. Jackman'a?

Aisza_a

Nie wiem ale też to zauważyłam.

ocenił(a) serial na 10
czaja113

oczywiście! bo Jackman to najgorszy aktor ever!:P nikt go nie lubi! w USA jest jak synonim złego aktorzyny m a motyw ten pojawia się w wielu serialach - m.in. Family Guy:)

ocenił(a) serial na 8
Aisza_a

Z tego co pamietam aktor grajacy Coxa miał zagrac Wolverine'a... ale role zgarnal mu Jackman. to chyba taki zarcik sytuacyjny :)

Mari_ella

Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Moim zdaniem chodziło o to, żeby wybrać znanego, powszechnie lubianego aktora i uczynić go aktorem nielubianym przez Coxa. W końcu to Cox.

ocenił(a) serial na 10
Mari_ella

Dokładnie, chodziło o to że w X manie miał zagrać John C McGinley - niestety z jakichś powodów rolę dostał Jackman - Osobiście uważam, że dobrze się stało, bo wtedy prawdopodobnmie nie zagrałby Coxa - Scrubsów zaczęli kręcić rok po pierwszym x-manie. Sami przyznacie,że mało który aktor stworzyłby kreację Coxa tak jak John. W zasadzie chyba żaden a ta rola jjest Zajebiaszcza

novacco

Mnóstwo plotek krążyło na temat roli Wolverine'a wśród kandydatów prasy byli Gibson, Mortensen a nawet Van Damme, ale nie wiem skąd wzięliście tego McGinleya...

_Szaman_

Cox go nie lubi i tyle. \w jedym odcinku JD mówi: "jak on moze nei lubic Hugh jackmana? przeciez to wolverine!" wiec nawet jd nie wie dlaczego on go nie lubi.

ocenił(a) serial na 8
tomekejnoochelsea

byłam ciekawa czy jest tego jakieś wyjaśnienie w treści serialu,
a co do roli Dr. Cox'a to trzeba przyznać że John C. McGinley to trzeba przyznać że, jest rewelacyjny i moim zdaniem jest to najciekawsza postać.

ocenił(a) serial na 9
Aisza_a

gdzies czytalam, ze HJ mial zagrac coxa ale odmowil. i sie ekipa serialu msci, ale jakos mnie ta wersja nie przekonuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones