PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Jestem zmartwiona i jednocześnie maksymalnie wkurzona na Comedy Central.Przestali
emitować "Scrubsów" i nie wiadomo czy jeszcze będą :( Czemu ich zabrakło a wciąż dają te
niektóre denne seriale,które mają być niby śmieszne?? Nie rozumiem tego,i chcę ich z powrotem!
Dołączacie się do mnie? ;)

AnetaKatka2112

Już pisałem do nich prywatna wiadomosc na facebooku. Czym wiecej osob do nich napisze tym lepiej, wiec polecam wejsc na funpage comedy central polska i to zrobic :)

ocenił(a) serial na 9
mocarzrafal

Dziękuję :) Tak właśnie zrobię.trzeba działać a o to przecież chodzi.

AnetaKatka2112

a ja bez kitu nie rozumiem tych co narzekaja ze w telewizji nie leci.. sciagnijcijcie sobie z torrentow, tak se bedziecie mogli obejrzec kiedy checie a nie tylko 2 odc ;D

mocarzrafal

profil Comedy Central na fb prowadzony jest przez zewnętrzną firmę, wiadomości nie docierają bezpośrednio do CC, poza tym mało by ich obchodziło te kilka wiadomości, teraz wyszły nowe seriale, zaczęła się też emisja Przyjaciół, a Scrubs już leci blisko 10 lat, 4 lata minęły od zakończenia emisji w USA, więc sporo, oni też chcą odświeżyć ramówkę, a jak tak bardzo tęsknisz to sobie ściągnij i będziesz oglądać kiedy tylko ci się zachcę bez reklam i który sezon tylko chcesz, ostatnio na Comedy leciały głównie sezony 4-8.

ocenił(a) serial na 8
Jinx599

Nie nadają bo już skończyli. Na Comedy Central ostatni odcinek już dawno wyemitowany, to po co mają dalej nadawać?

ocenił(a) serial na 10
AnetaKatka2112

prrrroszę Cię! emitowali ten serial z 5 razy pod rząd! jak chcesz to obejrzyj na kinomaniaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones