PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 877
ocen
7,6 10 1 64877
7,4 5
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Oglądam odcinek za odcinkiem i mi się nie nudzi, fantastyczny, zabawny serial. Polecam!

ocenił(a) serial na 7
NudleKnorr

Zazdro. Ja jestem w połowie 2 sezonu i do tego czasu zaśmiałem się może z 5 razy. Nie wiem czy przypadkiem nie mogę przestawić się z Friends'ów czy po prostu ten serial rozkręca się później bo jak na razie to mi komedii nie przypomina.

ocenił(a) serial na 9
Axili

Znacie jakąś stronę na której można obejrzeć jeśli tak to po proszę link :-)

ocenił(a) serial na 9
kacperpogorzelskipl

Ja ściągnąłem z zatoki piratów (całkiem przyzwoita jakość) i potem pobrałem napisy za pomocą napi projekt. Na kat też widzę jest.

ocenił(a) serial na 9
Axili

Bo to nie jest serial typowo komediowy. Ja uwielbiam i Scrubsów i Przyjaciół. Jak dla mnie oba to seriale z najwyższej półki, no klasyki, które nigdy się nie nudzą.

Axili

Siłą rzeczy serial się rozkręca... Coraz to nowe wątki potęgują fale scen, zarówno tych śmiesznych jak i "dających do myślenia".
Serial ma specyficzne poczucie humoru i nie każdemu przypadnie do gustu. Ja odnalazłem się już po pilocie jak leciał na Comedy Central. Jestem zachwycony żartami jak i każda postacią z osobna. Świetny balans postaci zaczynając od wrednych do prze-cukierkowo-słodkich aż po głębokie płytkie płytkie charaktery.

Do autora tematu: Jeżeli Hoży Doktorzy Ci się podobają to polecam również :
http://www.filmweb.pl/serial/Rockefeller+Plaza+30-2006-328390

ocenił(a) serial na 10
NudleKnorr

ha ha, im dalej, tym lepiej :D

ocenił(a) serial na 4
NudleKnorr

Mnie też serial nie porwał, pomimo iż lubię prostacki humor slapstickowy to ten tutaj mnie wręcz irytuje. Oglądam wyłącznie dla tekstów Dozorcy... Jeszcze Kelso i Cox dają radę. Ale nie pamiętam, żeby w jakimś innym serialu główna obsada tak mnie irytowała. Dlatego też dziwię się, że serial ten ma tak wysoką ocenę. Sam jestem na początku drugiego sezonu i wymiękam.

loozack

ściągnęłam niedawno sezon pierwszy...komentarze w internecie to same ochy i achy, to w końcu się zdecydowałam.
załam radę 1 odcinek i dalej sobie odpuściłam....może za stara już jestem i mnie takie rzeczy nie bawią, nie wiem.
Nie kasuję i spróbuję dociągnąć do polowy sezonu - jeśli dalej będę się męczyć, to sobie odpuszczę.

foobooster

*dałam

ocenił(a) serial na 10
loozack

Dozorca rządzi!

ocenił(a) serial na 9
NudleKnorr

Pamiętam jak odkryłem ten serial - jakieś 6/7 lat temu. Dla mnie bomba. Potrafi nie tylko rozśmieszyć ale i wzruszyć. Udało mi się zarazić nim paru znajomych. Tak sobie napisałem. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
edziuniek

W zupełności się z Tobą zgadzam!

Krzywa79

a ja wlasnie skonczylem ogladac - zaczalem jakos na poczatku tego roku (2020) - troche szkoda ze niby jest 9 sezonow a tak naprawde to 8 + 1 spinoff, tak to ogladajac final nie bylem przygotowany ze to juz koniec :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones