PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Jakiś czas temu oglądałem po raz kolejny wszystkie sezony Scrubs i tak mi przyszła pewna rzecz na myśl. W HIMYM Barney miał księgę podrywu i kodeks bracholi. Twórcy serialu wydali i wypuścili do sprzedaży Playbooka i Bro Code.. Szkoda, że twórcy Scrubs nie wpadli na taki sam pomysł i nie wydali księgi, którą JD podarował Coxowi w jego ostatnim dniu pracy. Były tam wszystkie obelgi, które Cox kierował przez te 8 lat w stronę JD z oceną na marginesie. O ile Bro Code i Playbooka uważam za głupotę, tak to chętnie bym przejrzał.

ocenił(a) serial na 8
Jinx599

Ciekawy pomysł, zwłaszcza, że teksty Coxa są genialne.
Jeśli chodzi o takie smaczki to cytuję ciekawostkę:
"W odcinku "My Malpractical Decision" Turk zmienia numer telefonu na 1-916-Do-Turka (1-916-Call-Turk). W odróżnieniu od innych seriali i filmów, ten numer istnieje i zawiera nagraną wiadomość na temat ostatnich wydarzeń dotyczących "Hożych Doktorów". Czasami jak telefon jest na planie serialu, realizatorzy odbierają go i rozmawiają z osobami, które dzwonią na ten numer."

Waski552

Czytałem tą ciekawostkę. Raczej tyle lat po zakończeniu emisji serialu ciężko żeby coś takiego wydali, ale to byłoby coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones