PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 897
ocen
7,6 10 1 64897
7,4 5
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

W opisie jest napisane " W nierealnym świecie Szpitala Świętego Serca marzyciel dr John Dorian uczy się medycyny i zawiera nowe przyjaźnie.", czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć, czemu jest napisane "w nierealnym świecie"? Chodzi o to, że jest to fikcyjny szpital, czy o to, że wydarzenia te wcale się nie działy, tylko był "wyobrażeniem" głównego bohatera?

Skimaj

Budynek w którym rozgrywała się akcja i który pełnił rolę szpitala, był normalnym szpitalem do 1998 roku, czyli momentu zamknięcia a otwarto go tylko na czas kręcenia serialu. Ludzie mieszkający obok byli tak przeświadczeni o jego ponownym działaniu jako placówce medycznej, że zgłaszali się tam. Sarah Chalke wspomniała w jednym z wywiadów, że przyszła do nich para staruszków ze złamanym przedramieniem, ale oni byli tylko ekipą filmowców i aktorów. Dlatego nic nie mogli zrobić. Stary szpital zburzono w 2011 roku.

Drugie: chodzi też o zachowania lekarzy i personelu. W rzadko którym szpitalu spotkasz tak kolorowy personel. Wydaje mi się, że jest to tak unikatowa załoga, że aż nierealna. To ona tworzyła ten nierealny świat.

Nie wiem czy to wyjaśnienie Cię satysfakcjonuje?

ocenił(a) serial na 8
Skimaj

Nie wiem - wlasnie Scrubs bylo wielokrotnie podziwiane za ukazywanie swiata szpitalnego bardzo realnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones