PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 897
ocen
7,6 10 1 64897
7,4 5
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Scrubs reunion

ocenił(a) serial na 10

Zach Braff na swoim profilu facebookowym już w dwóch postach zamieścił informacje o podobnym tytule. Poszperałem trochę w sieci i amerykańce coś piszą o możliwym wznowieniu serialu w 2016 roku. Podobno Sarah Chalke i Neil Flynn wyrazili zainteresowanie. Tak jak Donald Faison i sam Zach. Co o tym sądzicie? Fake czy jest w tym ziarenko prawdy?

ocenił(a) serial na 10
mrs83

aż tak szeroko zakrojony fake? Oby nie! Niech wznawiają!!! <3

użytkownik usunięty
zandra5

Pewnie są świadomi jakie to może przynie$ć korzy$ci, ale jak pisałem kilka godzin temu- szpitala starego już nie ma i to nie będzie to samo.

ocenił(a) serial na 10

ten serial tworzyli ludzie, a nie miejsce :p

ocenił(a) serial na 10

Ale po co stary szpital?
Przecież po ostatnim sezonie (od początku Scrubs: Interns) szpital został zmieniony. Bez sensu byłoby się cofać fabułą do etapu świętego serca. Stara ekipa mogłaby się przecież zejść w innym/odnowionym/zmienionym szpitalu. Tak jak pisze zandra5, ten serial tworzyli ludzie, nie miejsce. Zwróć uwagę, jak zmieniały się epizody Scrubs: Interns kiedy pojawiali się w nich JD i Elliot. Dodaj do tego ciecia, Teda, Todda, Kelso, Turka i Cox'a i masz reunion jak znalazł ;)

użytkownik usunięty
mrs83

W sumie macie racje, zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

ocenił(a) serial na 9
mrs83

Kurde! Kozacko! :D oby te wznowienie wyszło dobrze i z sensem, uwielbiam ten serial

mrs83

Śledzę Zacha tylko na Twitterze, ale umieszcza on hashtag Scrubs Reunion zwykle przy zdjęciach ze zwykłych, prywatnych spotkań z Sarą Chalke albo Johnem C. McGinleyem. Sądząc po zdjęciach z Donaldem Faisonem widzi się kilka razy w miesiącu, więc hashtag jest niepotrzebny :)

Zach Braff jest teraz zajęty przygotowaniami do reżyserowania kolejnego filmu, komedii z Michaelem Cainem, Morganem Freemanem i Alanem Arkinem. Neill Flynn ma kolejny sezon "Pępka świata". Już bez tej dwójki powrót po latach nie były satysfakcjonujący, zresztą przypominam, że 9 sezon był chyba w oczach fanów jednomyślnie okropny, a zdaniem wielu już ostatnie 3-4 sezony były daleki od wysokiej formy. Nie ma sensu do tego wracać, już raz prawie zepsuli przepiękne zakończenie z "Book of Love" Gabriela w tle.

ocenił(a) serial na 10
mrs83

C. McGinley też musiałby być, bez niego ten serial nie ma sensu ;)

mrs83

to byłby najwiekszy serial<xD> killer jaki mozna wymyśleć
po ostatnim sezony który NIE ISTNIEJE jest tak słaby tak beznadziejny miałbty wyjsc kolejny spinoff
przecież ostatni serzon scrubs jest jak druga część bioshocka
no i pies no i cześć

użytkownik usunięty
mrs83

Obejrzałem internsów już z wielkim bólem głowy i jak kiedyś jeszcze chciałem powrotu Scrubsów w starym składzie to teraz mam nadzieję że do tego nie dojdzie, nie wyjdzie nic dobrego z powrotu, nigdy nie wychodzi

ocenił(a) serial na 9

Dokładnie zwłaszcza, że sami się pogrzebali ostatnim sezonem i tak szczerze - przez to nie chcę powrotu. Jak odchodzić to w wielkim stylu (no, w sumie tego 9 sezonu nie wliczam do typowych Scrubsów. Przecież nie ma JD!).

mrs83

Niestety to był fake. Wstrzymałem się rok, aby to napisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones