PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Scrubs

ocenił(a) serial na 10

Jeden z lepszych seriali jakich miałem okazję obejrzeć. Szkoda mi tylko 9 sezonu, który według
mnie był bezsensu i widać, że robiono go na siłę. Mimo, iż serial komediowy nie obyło się bez
dramatów dlatego z szacunkiem podchodzą do tej produkcji i z miłą chęcią oglądam powtórki,
choćby nie wiem ile razy już dany odcinek oglądał :)

ocenił(a) serial na 9
SpeedSTS

Zgadzam sie,serial jest swietny.Ja jednak udaje,ze sezonu 9tego nie ma,byl az tak kiepski;/ 8y to dla mnie ostatni,aczkolwiek tez musze przyznac,ze byl dosc slaby (jednak ostatnie 3-4 odcinki podobaly mi sie,a ostatnia scena gdy JD szedl korytarzem, byla dosc wzruszajaca) Sezony 1-7 trzymaja wysoki poziom i moge je ogladac non stop:)

ocenił(a) serial na 10
SpeedSTS

...nie wiem, który to sezon dziewiąty, ale serial skończył sie gdy jd skończył nauke w sacred heart...i to by było na tyle ;)

ocenił(a) serial na 10
SpeedSTS

Potwierdzam. Oglądam ten serial po raz trzeci (obecnie 5 sezon) i pewnie nie ostatni. Serial jest znakomity: humor, głos wewnętrzny JD, postacie, przemyślenia bohaterów, relacje miedzy nimi, morał wypływający z każdego odcinnka - jednym słowem arcydzieło jak dla mnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones