PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

chyba nie możemy pozwolić ,by tak zaje...fajny:) serial był nierozpoznawalny w Polsce,nie?
OK who is with me?:)
PS.ależ ten JD ma laski w tym serialu!!(tara Reid!!!! a i Elliot w fantazji Turka była zaje...bista:)(chyba 2 sezon)laska potrafi być naprawdę podniecająca)

ocenił(a) serial na 10
skubi07

oj jakoś słabo się staracie, bo trochę czytam i przez przypadek dopiero dzisiaj na zwiastunie do "Gang dzikich wieprzy" wypatrzyłam ten serial... może to oznacza, że wreszcie jakiś dystrybutorów zajął się tym serialem...

skubi07

no... zapodali by go na DVD, bo wart jest tego...

skubi07

No chciałabym aby serial ten był chociaż odrobine bardziej rozreklamowany. Wtedy może ktoś by coś podchwycił gdy zdarzy mi sie mówić cytatami;) Ale szkoda, że z sezonu na sezon jednak jest słabszy.. no ale i tak kocham Zacha Braffa niesłabnącą miłością;)

ocenił(a) serial na 10
skubi07

Gdyby nie to że zobaczyłem ten film na DVD za granicą to do dzisiaj bym o nim nie wiedział a serial jest naprawde spoko. Mam nadzieje ze i w polsce pojawi sie na DVD albo zacznie byc emitowany na jakims kanale z kablówki, tak jak to bylo z wieloma serialami ktore na poczatki lecialy na fox life a teraz juz niektore z nch leca tez na polsacie albo na TVP2("brzydula betty" naprzyklad albo "bracia i siostry")

Batik

Ależ jest już emitowany w kablówkowym kanale - na Comedy Central. Codziennie 2-3 odcinki ok. 18h lub 19h (w ciągu tygodnia leci starsza seria, w weekendy nowsza), do tego częste powtórki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones