PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

i dziwie się skąd tak wysoka ocena... Ani jedna scena jak do tej pory chyba nie była śmieszna. A do tego irytujące wstsawki i efekty dźwiękowe...Opłaca się dalej oglądać? Z obowiązku pewnie skończe 1 sezon...

loozack

Tez nie rozumiem fenomenu serialu nie wiem z czego ci ludzie sie smieja do tego irytujacy gl bohater wychwalaja HD a minusuja Daleko od noszy ktory jest 100x lepszy.

ocenił(a) serial na 1
loozack

Podepnę się. Próbowałam kilka razy podejść, bo znajomi wychwalali, bo internet wychwala. Ale nie daje rady, kompletnie mnie nie śmieszy, raczej czuję się zażenowana. Tak jakby na siłę próbowali być śmieszni i to czuć.

ocenił(a) serial na 10
inkawa

Jeśli nie pasuje wam HD a mówicie że daleko od noszy jest dobre no cóż powiem to łagodnie macie inny gust nie przypadnie wam to co się dzieje w serialu dla mnie jest zajebisty a daleko od noszy to dno i wodorosty różne są gusta niektórym wystarczy włączyć film z lat 80 albo polski tytuł i jest dla nich zajebisty to co mnie osobiście zachwyca w scrubs to że jest komediodramatem i w jednej scenie śmieje się na ziemi a w następnej może nie płacze ale jest mi bardzo przykro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones