Hoży doktorzy
powrót do forum 7 sezonu

Sezon 7

ocenił(a) serial na 9

Hej, czy ktoś się orientuje czy te jedenaście odcinków 7 sezonu, które zostały wyświetlone w USA to już wszystkie odcinki tego sezonu. Z tego co patrzyłem to 11 odc. został puszczony 8.05.08 więc z tej przerwy by wynikało, że to koniec 7 serii.

ocenił(a) serial na 9
pawsmu

Tak masz rację to koniec 7 - sezonu, krótszego z powodu strajku...
Z tego co gdzieś czytałem to ma być 8 - ostatni sezon pokazywany (nie wiem czy nie puszczę gafy) na AXN

pawsmu

Zgadza się, sezon 7 ma 11 odcinków i jest ostatnim.
Na stronie Zacha Braffa można przeczytać, że właśnie robią zdjęcia do odcinków ostatniego już sezonu 8. Sam Braff mówi, że niestety obowiązuje go klauzula tajności, ale ma być bardzo zabawnie ;)

pawsmu

Tak to koniec 7 sezonu. 8 sezon będzie puszczany nie na AXN tylko na ABC.
Tak na marginesie 11 odcinek 7 sezonu (My Princess) jest genialny :]

Telemaniak_3

Tak, słyszałam jakie akcje tam odwalają :) To Elliot jest tą Princess chyba... Albo nie, proszę nie mówić :) Właśnie mi się ściąga ten odc i ciężko idzie, oj ciężko.

Pozdrawiam wszystkich fanów tego show! EEEEEEEEEEEEAGLEEEE... ;)

ocenił(a) serial na 8
Kahane

ja mam pytanie do Ciebie możesz mi powiedzieć skąd sciągasz te odcinki bo poszukuje ich od kilku miesięcy lecz nieskutecznie

jesli mozesz pisz na staszek-93_s@o2.pl pliss naprawde mi zalezy aha i najbardziej to skąd wziąc napisy pasujace do 4 sezonu bo ten wlasnie mam ale znikąd napisy nie pasują nawet napi-project

ocenił(a) serial na 7
pawsmu

wiecie co... w tym Comedy Central ciężko się połapać który kiedy leci... ale serial luzacki taki odprężający... :)

christopher

Powiem Wam, ze gdybym pierwszy raz zetknal sie ze Scrubs na Comedy Central to pewnie bym sie tym serialem nigdy nie zainteresowal. Wersja z lektorem jest beznadziejna w porownaniu z oryginalem. Radze ogladac wydanie anglojezyczne z napisami. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones