PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832884}

Hotel Del Luna

Ho-tel del-lu-na
7,8 761
ocen
7,8 10 1 761
Ho tel del lu na
powrót do forum serialu Ho-tel del-lu-na

mieszane uczucia

ocenił(a) serial na 8

uwielbiam koreańskie dramy, kiedy przeczytałam opis tej, pomyślałam - to jest to czego szukałam :) z zapalem zaczełam oglądanie i na wstępie ogroomny i chyba największy plus tej produkcji to rola Yeo Jin- goo jako menadżera Goo :D urzekł mnie, jest po prostu przeuroczy i warto dla samej jego postaci obejrzec te drame :) do tego cudowna muzyka która buduje klimat :)
ale są też niestety minusy.. szczerze mówiąc... wynudziłam sie do granic możliwości
dużo niepotrzebnych scen, przeciągania, niepotrzebnych wątków które zupełnie mnie nie interesowały...te na które czekałam zajmowały znacznie mniejsza czesc serialu a szkoda
no i OGROMNE ROZCZAROWANIE.... ( SPOILER) spotkaniem Jang Man Wol z Chung Myungiem.... czekć praktycznie całą drame na ich spotkanie a na koniec dostać jedna scenke praktycznie bez kszty emocji.... no nie tak to sobie wyobrażałam
drugie rozczarowanie pożegnanie menadżera Goo z Jang Man Wol w ostatnim odcinku... brak emocji i jakiejkolwiek chemii
ale i tak dam... 8/10
dlaczego? dlatego że to jest mój klimat i mimo minusów zaliczam te drame do udanych. :) moze troche za wysoko ale za całokształt niech bedzie :)

neela96

Wiesz, że mam podobne odczucia? To znaczy, nie jestem aż taką wielką fanką menadżera, był w porządku, ale na pewno nie będę specjalnie szukać dram z tym aktorem. Za to IU i wszystkie inne postaci drugoplanowe cudne; klimat, tak jaki piszesz, świetny. Pod koniec dramy rzeczywiście odcinki zaczęły mi się już trochę dłużyć, ale i tak płakałam jak bóbr na ostatnich 3. I fakt faktem - to wyczekiwane spotkanie z Chung Myungiem słabe.

ocenił(a) serial na 8
Ouilette

ja właśnie pokusiłam się o kilka innych dram z tym aktorem i szczerze polecam ''The crowned clown'' do obejrzenia na dramaqueen :) aktor kameleon i porównując z innymi dramami to w hotelu faktycznie wypadł średnio ;) a z IU polecam ''Moon lovers'' chyba największy hit w korei z jej udziałem :)

neela96

O dramie oczywiście słyszałam, ale nie byłam świadoma, że IU tam gra. Ja w ogóle, zanim obejrzałam "Hotel del luna", myślałam, że IU tylko śpiewa (a poznałam ją dzięki wspólnej piosence z Sugą). Mam "Moon lovers" na liście i pewnie niedługo zacznę ;-)

ocenił(a) serial na 7
neela96

Miałam dokładnie odwrotnie, główny bohater szalenie mnie irytował :P Kreacja IU zresztą też porwała mnie średnio, fajnie, że grała taką charakterną babkę (to chyba zresztą jedyna z obejrzanych przeze mnie dram, gdzie to kobieta gra pierwsze skrzypce i jest od początku do końca uwikłana we wszystkie najważniejsze wydarzenia - zwykle, z tego co zauważyłam, to wyłącznie męski bohater czynnie uczestniczy w ostatecznej rozgrywce), ale z czasem ta postać stała się zbyt przerysowana i również zaczęła być drażniąca.
Dziwne to w sumie, bo fabularnie serial był naprawdę bardzo ciekawy, ale z bohaterami coś mi zdecydowanie nie zagrało, między główną parą w ogóle nie było chemii, o wiele bardziej wciągnął mnie i poruszył romans bohaterki z przeszłości - mimo że tak naprawdę tak mało mieliśmy szans go oglądać - niż też z menagerem.

ocenił(a) serial na 8
Sol89

jeżeli chcesz obejrzeć naprawdę świetną dramę z ''pierwszymi skrzypcami'' damskiej postaci to zdecydowanie ''Cesarzowa Ki'' powinna być numerem jeden do obejrzenia ;P na razie jeszcze nie widziałam dramy która by ją przebiła :d

ocenił(a) serial na 7
neela96

Dzięki, słyszałam o tym tytule, muszę ją w końcu obejrzeć :D
Czytałam gdzieś opinię, że "Moon lovers" było lepsze od "Cesarzowej Ki" - nie mam porównania, więc nie mogę tego ocenić, ale faktycznie, "Moon lovers" to naprawdę genialna produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones