PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167235}

Horoskop śmierci

Zodiaque
7,7 3 871
ocen
7,7 10 1 3871
Horoskop śmierci
powrót do forum serialu Horoskop śmierci

Mam problem, na Filmweb jest napisane, że serial ma 5 odcinków, natomiast na YT jest ich 6 a
jeszcze inne źródło podaje, że jest ich 10. Stąd moje pytanie ile jest w końcu tych odcinków, ja
zakończyłam na 6. Cały serial oglądałam jak miałam 8 lat czyli 10 lat temu i już nie pamiętam jak
to się skończyło. Coś tam było o jakimś bracie, ale teraz ta kwestia jest dla mnie nie rozwiązana.
Ma może ktoś z Was linki do tych pozostałych odcinków (7-10) z angielskimi napisami chociażby?
Muszę to obejrzeć do końca, a w 6 odcinku nic się nie wyjaśnia. Proszę o pomoc.
Ewentualnie może jakieś bardzo dokładne streszczenie tych "zaginionych" odcinków ?

ladyvampir

Serial faktycznie świetny więc jest co oglądać, w ciekawostkach jest napisane że liczy 5 odcinków a w Polsce podzielono je na 10 .. i o ile pamiętam tak było, na tvp1 emisja trwała chyba 45 minut .. niestety nie posiadam linku do pozostałych odcinków ale zobacz może na ittv, ewentualnie jeśli chcesz mogę ci zdradzić rozstrzygnięcie ..

SzymonS1

Serialu szukałam wszędzie, dotarłam tylko do 6 odcinków, reszty niestety nie znalazłam, bo podobno nigdzie nie ma. Mniej więcej coś tam pamiętam o tym bracie i wgl. ale nie za bardzo ;/ , więc jeśli masz tak dobrą pamieć i mógłbyś mi z największymi szczegółami na jakie Cię stać opisać końcówkę to bardzo bym prosiła. Ażeby nie spojlerować to może napisz do mnie prywatną wiadomość ? ;)

ladyvampir

Ale prywatne wiadomości mogą pisać do siebie tylko znajomi, z tym że nie obiecuje że wszystko z najdrobniejszymi szczegółami ale finał z grubsza pamiętam ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones