PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167235}

Horoskop śmierci

Zodiaque
7,7 3 871
ocen
7,7 10 1 3871
Horoskop śmierci
powrót do forum serialu Horoskop śmierci

Wasz ulubiony bohater?

użytkownik usunięty

Jaki jest wasza ulubiona postac tego serialu? Moją oczywiście Mathias. Jest genialny, szkoda ze siedzi w wiezieniu. Jakis ciolek go zaprogramowal i zrujnowal biedakowi zycie.

Ja także najbardziej lubię Mathiasa. To barwna i ciekawa postać. B.podobał mi się w 1 części. :-)zobaczmy czy czymś nas zaskoczy w najbliższy czwartek ;)

Mathias, a z postaci 2-planowych Jerome i Marion. Szkoda że Marion zginęła.

sunny_5

Moja ulubioną postacią jest niezaprzeczalnie Keller! Z przyczyn, o których już pisałam w innych postach (nie będę się powtarzać). Pozdrawiam

Moim ulubionym bohaterem tez jest Mathias. Bardzo i to bardzo mi sie podoba. A jaki przystojny sie zrobil! Odpiszcie jesli wiecie czy bedzie III częsc horoskopu smierci.

Moją ulubiona postacią jest:
-Esther
-A.Keller
-Marion (szkoda, że zginęła w I serii)
-Mathias

Lady_Kaati

Jasne, że Keller!!
Swoją drogą jakie głupie nazwisko mu wymyslili: po niemiecku to znaczy "piwnica" :-)

ocenił(a) serial na 8
akuku

Moi ulubieńcy to:
-Jerome
-Marion (szkoda,że ją uśmiercili)

akuku

Ja uważam, że to jego filmowe nazwisko jest super. Lepszego nie mogli wymyślić. Moim zdaniem idealnie pasuje.

film128

Pewnie:)ogólnie serial jest świetny.Trzymał w napięciu i całkiem dobrze się go oglądało

olad2

Ja kocham ten serial, chociaż druga seria już nie była, moim zdaniem taka jak pierwsza. Ale za to właśnie ta pierwsza to było coś wspaniałego. No i oczywiście moim zdaniem cudowna para- Keller i Esther. Szkoda, że prywatnie nie są razem, pasowaliby do siebie. Huster jest cholernie przystojny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones