PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681104}

Hostages: Zakładnicy

Hostages
6,8 2 102
oceny
6,8 10 1 2102
Hostages: Zakładnicy
powrót do forum serialu Hostages: Zakładnicy
ocenił(a) serial na 9
Maggie_81

Tak jak czytam to ma być kolejny sezon. Wtedy się dowiemy o co chodziło. Mnie najbardziej interesuje co chcą zrobić pierwsza dama i jej siostra.

Naar22

oooo to nie wiedziałam że ma być 2 sezon jeśli tak...to ewidentnie SUPER jestem bardzo ciekawa co się wydarzy w kolejnych odcinkach....bo 1 sezon mnie nie rozczarował ani trochę a i sam odcinek finałowy też bardzo dobry.Warto obejrzeć! :)

ocenił(a) serial na 7
fruzia_3

kurcze, jeżeli ma być 2 sezon to nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Na moje powinien skonczyc się na jednym sezonie ;) Wystarczy, było dobrze :)

ocenił(a) serial na 5
pat167

A ja słyszałem, że anulowali serię. Temat zamknięty. Endgame.

Martin

THE END jak na kinomaniaku :) 1 sezon wszystko wyjaśnił i ładnie się zakończył cóż więcej...:)

ocenił(a) serial na 8
fruzia_3

szkoda Archera ale chyba największy twardziel nie zginąłby od 1 kulki w brzuch...? a kto i na czyje polecenie śledził Briana i Morgan? zemsta Archera, próba uciszenia wszystkich przez Vanessę która też maczała w tym palce, może zabije prezydenta i będzie próbowała kogoś w to wrobić albo będzie go szantażować... tematów na drugi sezon byłoby wiele..

ocenił(a) serial na 5
olisathebest

Mnie zastatnawia jedna scena z odcinka 14. Brian i Morgan jechali cały dzień do swojej kryjówki (wyjechali rano zajechali o zmroku). Archer wnioskując z rozkładu dnia o przekręcie dowiedział się gdzieś w południe. A i tak był szybciej od nich na miejscu. Taka mała niezgodność.

Martin

Co do drugiego sezonu, to ja też czytałam, że ma nie być, ze względu na niską oglądalność, a co do tego, że Archer był na miejscu wcześniej od nich to też mnie zdziwiło.. Wydaje mi się, że nie pokazali zakończenia wszystkich spraw, właśnie na wypadek, gdyby jednak drugi sezon miał powstać, ale to chyba nie byłby dobry pomysł...

Martin

Brian i Morgan na polecenie Duncana jechali bocznymi drogami, Archer najwyraźniej jechał główną i dlatego był szybciej.

ocenił(a) serial na 5
katiastiepanowa

Ok, no to wyjaśnienie jest logiczne.

Naar22

Serial miał w USA żenująca oglądalność przy której M jak miłość wypada jak światowy przebój telewizyjny. To i tak cud, że wyemitowali serial do końca... nie ma szans na kolejny sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones