PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463648}
7,5 384
oceny
7,5 10 1 384
Hotaru no Hikari
powrót do forum serialu Hotaru no Hikari

świetny!

użytkownik usunięty

świetny humor, w ogóle wspaniały serial,a Naohito Fujiki grał znakomicie. Ciekawa jestem, jakie przygody wymyślą scenarzyści w drugiej serii. Nie mogę się już doczekać:)

użytkownik usunięty

popieram!!!! Humor najlepszy!! no Naohito mnie też urzekła!! nie wiem nic o drugiej serii, japończycy nie kwapią sie zazwyczaj do robienia drugich serii...to mnie smuci :/ ale drame polecam wszytskim!!!

Macie może napisy? polskie albo angielskie? :)

ocenił(a) serial na 9
asialuk

tu masz polskie napisy
http://hanakuor.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=1829

jfk_3

świetna drama, nie mogę się doczekać drugiej serii:)

isamar84

skończyłam 2 serię i niestety zawiodłam się trochę, Hotaru jest głupsza niż w 1 serii, między nią a szefem nie ma już takiej chemii, mimo, że są razem, to zachowują się jak białe małżeństwo, ale czasami jest zabawnie i mamy Seno

ocenił(a) serial na 9
isamar84

nie jestem jakimś mega fanem komedii, ale drama mnie uwiodła już na początku ;) Od pierwszego odcinka wiedziałam, że musi się skończyć tak jak się skończyło ^^ Aaa... i to jak ją przytulił.... Kawaii ^^ Jeden z najlepszych momentów w całej dramie xD

Hmm... Ucieszyłam się, że jest druga seria, ale skoro nie ma już chemii między Hotaru a szefem, to chyba jednak nie skorzystam xD Chciałabym wiedzieć tylko czy są razem na końcu... Znaczy się, jeśli nie są to nie chcę tego wiedzieć ;p

ocenił(a) serial na 10
isamar84

A gdzie można obejrzeć drugą serię bardzo proszę o odpowiedź. drama superowaa uwielbiam Takano-san ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones