PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 165
ocen
5,6 10 1 15165
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

Tak jak w tytule 6 sezon powinien być ostatnim, bo był strasznie nudny i dla mnie kontynuacja nie
ma już sensu. Nie dziwię się, że Magda Cielecka nie chciała już grać, bo fabuła stała się strasznie
naciągana i na siłę. Poziom serialu podnosiła jedynie świetna kreacja Lucyny Malec, ale jedna
aktorka nie uciągnie całej serii. Jeśli pojawi się kontynuacja to na pewno nie będę oglądał.

ocenił(a) serial na 5
michallahcim

wczorajszy odcinek to jakaś paranoja !
jeszcze ten koleś śpiewający i ten cały ykład choreograficzny.

wstyd mi, że to oglądam :)

ciekawe kto zniknie w przyszłym sezonie, tak jak Damian, Dorota, ta niewidoma dziewczyna i ta pierwsza recepcjonistka ( nawet nie wiem jak się nazywała).

nie dziwię się, że Cielecka zrezygnowała. serial zrobil się taki beznadziejny, że chyba kolejnego sezonu już nie zdzierżę.

fragola23

To ma być kolejny sezon? Myślałam, że ten żałosny końcowy taniec ze śpiewem (swoja drogą nie dało się tego oglądać...) czyli idiotyczne oświadczyny to koniec serialu. :) Ja najbardziej lubiłam pierwsze sezony, historie gości były bardziej zawikłane. A ten sezon.. myślałam, że ta historia Sary i Filipa Bobka ( zapomniałam jak mu było w tym serialu) będzie bardziej interesująca, liczyłam na taki nowy interesujący element w serialu, a tutaj.. dosyć prosto z nimi poszło.

ocenił(a) serial na 6
Bonjour_Madame

zgadzam się z wami. Pierwsze sezony były fajne i chciało się oglądać a teraz ? Chyba zabrakło pomysłu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones