PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 165
ocen
5,6 10 1 15165
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

6. sezon?

ocenił(a) serial na 9

Polsat nie podał jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie kolejnego sezonu. Sądzicie, że
powstanie?

ocenił(a) serial na 9
chatiflatt

Ostatnio czytałem, ze obecny sezon jest ostatnim. Niestety :(

ocenił(a) serial na 9
Enemie

Też czytałem, ale to są doniesienia tabloidów. Tak samo informowały pudelki-srelki, że Natalia będzie miała romans z tym kolesiem, któremu pożyczyła stówę, i że ponoć ich wspólne sceny łóżkowe dobrze wyszły. A to nieprawda.

Polsat w sprawie przedłużenia serialu się jeszcze nie wypowiedział. A 5.sezon pozostawiono otwarty. Nawet jeśli Samojłowicz zrezygnuje z roli (oby! oby!) to myślę, że serial przetrwa.

ocenił(a) serial na 7
chatiflatt

imo szkoda bedzie, jak laura odejdzie; bez niej ten serial to juz nie bedzie to samo

ocenił(a) serial na 9
chatiflatt

Masz racje :) Bedzie koleny sezon :)
http://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/bedzie-szosty-sezon-hotelu-52,1 801723,3604,0,1#comments

Oby tylko powrocila cala obsada z M. Cielecka na czele :)

ocenił(a) serial na 9
Enemie

Super!!

ocenił(a) serial na 3
chatiflatt

myślę, że będzie kolejny sezon. ostatni odcinek kończy się tak, że na pewno będzie dalszy ciąg. wydaje mi się, że nie pozostawią tylu otwartych wątków: Iwona w płonącym hotelu, Natalia pokłócona z Arturem, związek Artura z Marzeną, relacja między Martą, Kubą i Damianem, dług Andrzeja w kasynie... muszą to jakoś wyjaśnić. przynajmniej mam taką nadzieję ;)

mag_naw

chyba związek Igora z Marzeną. a relację między Martą, Kubą i Damianem zamknęli w ostatnim odcinku. Marta wybrała Kubę, bo ją uratował.
I to, że sezon zakończył cliffhanger'em wcale nie musiało oznaczać, że będzie następny sezon. Jeśli serial miałby małą ilość widzów, zdjęli by go z anteny nie zważając na to czy wszystko wyjaśnili w finale czy nie. Czasem zostawiają widza w niepewności, nawet po zakończeniu serialu. Wtedy każdy sam sobie zinterpretuje i każdy będzie miał swoją własną wersję zakończenia. :)
Na szczęście będzie kolejny sezon. :D

ekoderka

Ja jestem tylko ciekaw czy Laura Samojłowicz zniknie z serialu i ten aktor grający Marcina (on musi zniknąć bo gra mi na nerwach jak go tylko widzę).

Relacje na linii Natalii-Artur to porażka... Natalia strzeliła focha ze Artur lubi dzieci... no żal. To już lepiej żeby Artur był z ta swoją podwładną, a Natalia z Marcinem po za serialem we Francji:)

skoczek_narciarski

"To już lepiej żeby Artur był z ta swoją podwładną, a Natalia z Marcinem po za serialem we Francji:)" - tak, tak, tak! ;) Zgadzam się z Tobą.
Co do Laury - ma jej nie być, ale odchodziła już tyle razy, że na razie trzymam swoją radość na wodzy i czekam na ostateczne potwierdzenie.

AvantQueTuDis

Niestety Samojłowicz zostaje, a w dodatku jej rola ma zostać rozbudowana... Szkoda, że nie dotrzymała słowa i nie odeszła...

Za to potwierdzono odejście Cieleckiej. Pojawi się jeszcze na początku szóstego sezonu, ale jej wątek ma być stopniowo wygaszany... Szkoda, bo z serialu zniknie najciekawsza postać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones