PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 165
ocen
5,6 10 1 15165
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

Co to jest za aktorzyna.Jego wyglad,dykcja,sposob bycia...Pewnie w zyciu prywatnym jest taki jak w serialu,w przeciwnym razie bylby aktorem wybitnym,a zakladam sie,ze tak nie jest i nigdy nie bedzie.Musial miec przerabane w szkole.Jak najszybciej wyrzucic i niezatrudniac wiecej w tv,chyba,ze w roli kukly.Jest tak samo sztuczny.Jeszcze jedno.Czy mi sie zdaje,czy jego postac jest zniewiesciala?

ocenił(a) serial na 9
sonka110

dokladnie...porazka. Nie moge na niego patrzec strasznie irytujacy

Enemie

Zgadzam się w zupełności. Jak ja słyszę te jego konsjerż to aż mnie krew zalewa. Oby jak najprędzej go wywali z tego bo jest tak irytujący do potęgi że szok

ocenił(a) serial na 9
adamo001

najgorszy aktor jakiego w życiu widziałem!!

buzzkill

jakbyście byli ziomkami polsatu to też byście grali w hjotelu 69...

sonka110

W Hotelu 52 gra strasznie negatywną szujowatą role..... jak jest w rzeczywistości to nie wiem.
Wpisz w google image jego nazwisko to znajdziesz z nim stronke na której wygląda znacznie lepiej bez tej pedalskiej fryzurki i ma też bródke. Pisze też tam, że ma kilka występów w jakiś teatrach
Niestety ta negatywna rola w Hotelu może się bardzo odbić na jego karierze - to może się zanim ciągnąć. Na filmebie ma ocene 1.0 ;)
Jednak może być też całkiem dobrym aktorem w własnie w takich negatywnych bohaterach, postaciach. Kino to nie tylko postacie "fajne" pozytwne i może zostać dostrzeżony i doceniony

ixxert

Nie jestem łowca talentow,zeby sprawdzac jak i gdzie zagral,ale spojrze.Dzieki.Tak czy inaczej,jego rola w "Hotelu",to koszmar nie mniejszy od ogladania Juliet Lewis.Normalnie paw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones