PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 163
oceny
5,6 10 1 15163
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

Fragmenty czołówki "Hotelu 52" prezentowane w Polsacie do złudzenia przypominają mi w swej formie początek serialu "Dexter" z M.C.Hall'em

stefanpadlo

może i skopiowana, ale nie zmienia to faktu, że jest to jedna z najlepszych czołówek w polskich serialach. zdecydowany plus za muzykę.

stefanpadlo

Plagiat i to jaki i do tego muzyka bardzo podobna...

Meru0

między podobny a plagiat jest taka drobna różnica...nie wiem czy dostrzegasz..

ocenił(a) serial na 4
madziula21

czolowka jest bardzo podobna do dextera ale czego mozna sie spodziewac po naszych filmowcach od 7 bolesci nic sami nie umieja wymyslec tylko kopiuja zagraniczne pomysly

sincity

Dopiero natrafilem przypadkowo na ten serial w telewizji i pomyslalem dokladnie o tym samym. Do zludzenia przypominala mi czolowke Dextera. Ale tak jak napisal poprzednik czego mozna sie spodziewac po polskiej telewizji.

Dexter_2465

Jak to dziś zobaczyłam, myślałam, że nie zdzierżę! Nie dośc, że muzyka jest plagiatem z soundtracku "Dextra", to cała czołówka jest całkowicie w stylu "Dextera"! Te przebłyski, zwolnienia i przyspieszenia obrazu - zdosłownie zerżnięte z ameryańskiego przeboju! Jak dla mnie szkoda słów, Polska mogłaby coś oryginalniejszego wymyślic.

ocenił(a) serial na 1
stefanpadlo

Przełączając dziś programy natrafiłam właśnie na czołówkę tego "cudu" polskiej telewizji, pomyślałam sobie - "ktoś kopiuje dextera?". Ach ci polscy filmowcy, nie potrafią sami czegoś fajnego stworzyć, tylko zrzynają z zagranicznych hitów, ale czego się spodziewać, przecież to Polska.

stefanpadlo

To plagiat czołówki z serialu "Sex and the city"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones