PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 165
ocen
5,6 10 1 15165
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52
fanpolskichseriali

Nie oglądałem ,,Szpilek..." i nie zamierzam. Schejbal mnie wnerwia, krótko mówiąc. Zresztą uważam, że ,,H52" to obecnie chyba najlepszy polski serial (oprócz ,,Rancza" - to jest bezkonkurencyjne :))

ocenił(a) serial na 10
kacperpiotrkow2

Hotel 52 zdecydowanie lepszy

ocenił(a) serial na 7
michal_r_2

A mi sie obydwa podobają tak samo

fanpolskichseriali

Hotel 52 to serial, który może się spodobać na początku, potem jest tylko gorzej...
Momentami wydaje się, że jest on kiepską podróbką Hotelu Babylon.

Ze szpilkami na Giewoncie jest odwrotnie - pierwszy odcinek to porażka, za to ostatnia scena z trzeciego - mistrzostwo :)

fanpolskichseriali

"Hotel 52".

W "Szpilkach..." nie widzę jasnego pomysłu co ma się w nim dalej dziać, wszystko mi wygląda jak robione z przypadku.

Ewi

Głos na Hotel 52

ocenił(a) serial na 9
fanpolskichseriali

Bez porownania. Oczywiscie Hotel 52.

Enemie

Oba fajne

ocenił(a) serial na 8
miluniania

Zgadzam się;D.

Dodger_Rita

Chyba jednak oddam głos na Hotel

miluniania

Ogólnie patrząc po nocie na filmwebie, Szpilki bardziej się podoba.

ocenił(a) serial na 1
fanpolskichseriali

Ludzie ale mi was żal Hotel 1500100900 to najgorsze gówno jakie kiedykolwiek powstało rywalizując z Plebanią i Klanem w mianie największej nudy w serialach . Szpilki o 100 razy lepsze i śmieszniejsze.

użytkownik usunięty
Darkadi15

A właśnie że nie! Szpilki "to najgorsze gówno jakie kiedykolwiek powstało rywalizując z Plebanią i Klanem w mianie największej nudy w serialach." Hotel 52 jest o wiele lepszy... nawet niema co porównywać:)
I tylko kilka osób woli Szpilki więc...

OBa są superfajniutkie, lecz gdybym miała wybierać to głosuje na Hotel52

Darkadi15

Oglądasz seriale ? I Ty masz czelność mnie wyzywać od krytyków filmowych i pisać mi ,że gówno się znam na kinie!?!?!? Chłopcze teraz to przegiąłeś!

ocenił(a) serial na 8
Darkadi15

Ja bym chyba nie porownywal Hotelu 52 to taki seriali Klan czy Plebania czy Barwy Szczescia .A ze ci serial nie podoba to twoja bajka ale sie zgodze ze Szpilki są zabawne i to nawet bardzo i maja urok

ocenił(a) serial na 1
kinoman1985

O boże kiedy ja ten post pisałem ... Ja żadnych polskich seriali nie oglądam. Odpowiedź napisałem po obejrzeniu na siłę 1 odcinka ( telewizor był zajęty ) . Już dawno nieważna jest ta moja wypowiedź a ty jeszcze wracasz do tego :)

ocenił(a) serial na 8
Darkadi15

Ale tys mily nie rob sensancji poprostu dzis weszlem na ten temat i napisalem a ty jakies o boze piszesz proponuje kupic drugi telewizor jak jescze nie masz wyluzuj

ocenił(a) serial na 1
kinoman1985

Po pierwsze to nie weszłem tylko wszedłem. Po drugie o co ci chodzi ? Ja wyjaśniłem tylko całą sytuację dotyczącą tych seriali. A po trzecie ja mam telewizor i nie mam zamiar poświęcać czasu na oglądanie taniego , sprzedajnego gówna jakie oferuje nam Polsat i TVP. I ty masz czelność się nazywać "kinomanem" . Popraw na "Kablówkoman"

ocenił(a) serial na 8
Darkadi15

Wole Kinoman

ocenił(a) serial na 1
kinoman1985

Kinoman to człowiek , który jest na bieżąco z premierami w kinach i się jakoś tym interesuje a nie telewizyjne ścierwa jak seriale czy dokumenty. Pewnie jesteś fanem Dlaczego Ja , Trudnych Spraw i Pamiętników z wakacji...

ocenił(a) serial na 8
Darkadi15

Fanem to tyych programow co wymenilem nie jestem a do kina chodze czesto fakt nie na wszystkie premiery chodze a to ze ogladam seriale w telewizji i programy rozrywkowe to nie znaczy ze nie moge miec takiego nicka .I dodam jeszcze i nie ogladam premier w internecie nie sciagam filmow chodze na filmy kina i Jedno wiem jestes zadufanym czlowieczkiem a jak 15 to jest twoj wiek to nie ma co się dziwic człowiek który myśli że wie wszystko .

ocenił(a) serial na 1
kinoman1985

Nie mam 15 lat i nie jestem zadufany. Po prostu piszę to co myślę . Nie jesteś pierwszym. Pisałem już z lepszymi niż ty. Ty nawet nie masz argumentów aby potwierdzić , że jesteś kinomanem. Skończ się lepiej ośmieszać.

ocenił(a) serial na 8
Darkadi15

Argumenty nie wiem jakie chesz moze najwazniejsze jest taki ze lubie kino i filmy ktore jestem za nie gotowy placic a nie jak to robia nie ktorzy sciagac z neta bo im zal zaplacic kase za bilet to tego jeszcze dodam, ze kupuje od 8 lub 10lat miesiecznikFilm jezeli to dla ciebie to malo argumeetnow by nazwac sie kinomanem to juz twoja sprawa pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
fanpolskichseriali

oczywiście ze hotel 52!! szpilki niezbyt sa, moze dlatego ze nie lubei głównej bohaterki i to bardzo

ocenił(a) serial na 1
klaczek20

W tej chwili zdecydowanie prowadzi Hotel 52, bo kolejny sezon Szpilek jest średni.

fanpolskichseriali

ZDECYDOWANIE HOTEL 52 za niesamowicie zjawiskową Cielecką, oby więcej:)) to drugi po LONDYŃCZYKACH mój ulubiony ( i najlepszy polski serial:)... żadne szpilki, rancho czy coś innego TYLKO TE DWA WYŻEJ WYMIENIONE :)

ocenił(a) serial na 9
londontown

bez wątpienia hotel 52 szpilki momentami przynudnawe i to bardzo !!

lena1410

Nie ma porównania wiadomo ze Hotel 52.

ocenił(a) serial na 8
cudownelata

Mi sie obydwa podobaja seriale

fanpolskichseriali

obydwa gówno warte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones