PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 165
ocen
5,6 10 1 15165
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

Igor czy Marzena ?

ocenił(a) serial na 6

Kto według was zabił Błażeja ? :D

dziubek1991

Ja myślę, że sam się zabił!

ocenił(a) serial na 10
dziubek1991

Dokładnie. Sam się zabił, ale teraz znowu pewnie będą ciągnąc wątek obrony Andrzeja, odwiedziny w więzieniu i tym podobne. Mnie się ten pomysł nie bardzo podoba.

agnieszka_zio

To było najgorsze co mogli zrobić i już w ogóle nie chce patrzeć jak będą ten wątek przeciągać. A tak zmieniając temat wiecie kiedy i czy w ogóle będzie kolejny sezon? ;)

ocenił(a) serial na 6
oliwialis10

Osobiście nie wiem, ale najprawdopodobniej będzie i zacznie się w na przełomie lutego i marca, bo tak chyba zwykle było z tego co pamiętam

ocenił(a) serial na 10
oliwialis10

Wiosna 2012.:)

ocenił(a) serial na 8
oliwialis10

@oliwialis10 Pewnie dopiero na wiosnę.

Błażej sam się zabił. W sumie to na piątym sezonie bedzie mogl sie skonczyc cały serial. Andrzeja w końcu wybronią, Artur będzie w związku z Natalią (może nawet ślub) i zostanie menadźerem innego hotelu. Nie wiadomo co z Igorem będzie, ale też co nowego można z nim wymyślić?

5 sezon będzie naciągany i wg mnie ostatni.

ocenił(a) serial na 10
oliwialis10

Musze jeszcze napisac, że strasznie zawiedli mnie sposobem w jaki tajemnica czyim synem jest Igor została odkryta. Błazej dowiedział się i tak w dośc ciekawy sposób, natomiast na ten moment w którym Marzena dowiaduje się że Igor to syn Iwony i Andrzeja czekałam odkąd tylko Marzena pojawiła się w tym serialu. I co? 'Marzena moi starzy wzięli ślub, to Iwona i Andrzej, znasz ich, cześc'.
Osobiście tez uwazam że kolejny sezon może nie pociągnąc tego poziomu który był szczególnie w sezonach 1-3, bo do poczatku 4 sezonu mam trochę zastrzeżeń.
No cóż, czekamy na kolejny sezon.

agnieszka_zio

A ja myślę że może zostało to upozorowane na samobójstwo. Bo jak Iwona mówiła jest podejrzanym człowiekiem. Więc może ktoś chciał go usunąć. Ale faktem jest że Polsat stworzył ciekawy serial.

adamo001

Najlepsze było to, że policja zabrała Andrzeja, a żaden z policjantów do podszedł do ofiary i nie sprawdził czy przypadkiem jeszcze żyje. xDD

ocenił(a) serial na 6
ekoderka

No tak, oczywiście, że Hotel 52 ma pewne braki, ale i tak moim zdaniem jest to najciekawsza obecnie propozycja serialowa wspólnie z "Czasem Honoru"

dziubek1991

Tak szczerze to jedyny szczegół, który mnie zdenerwował w całej serii. No może poza reklamą T-mobile w ostatnim odcinku. xDD
Ja nie jestem fanką polskiego kina. Właściwie to go bardzo nie lubię, ale Hotel 52 jest wyjątkiem. Bardzo go lubię. Szczególnie, że gra w nim Laura.
I jeszcze w nim wystąpiła Marietta, która jest znakomitą aktorką i którą bardzo cenię.

agnieszka_zio

Sezon 4 nie dokonca im wyszedl co 2sezon i 3sezon byl rewelacyjny

dziubek1991

Mogl to byc ten co robil zdjecia Jgorowi lub Marzenie albo Marzena.

siemka3

Mi się wydaje, że albo Błażej popełnił samobójstwo, albo zabiła go Marzena. Zamierzała wyjechać, Błażej wrócił do domu, zobaczył jak żona się pakuje, chciał ją zatrzymać, doszło do kłótni i Marzena zabiła go w obronie własnej. Potem posadziła na krześle, by upozorować jego samobójstwo, a sama uciekła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones