PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 165
ocen
5,6 10 1 15165
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

A jak tam w ogóle po ostatnim odcinku tego sezonu? bo widze, że nie pojawiła się chyba notka na ten temat :)
Jak dla mnie był całkiem, całkiem :P
Szkoda, że dziecko nie jest Igora, bo mogliby stworzyć idealną prawdziwą rodzinkę. Co prawda różnica wieku jest ale tak jakoś wydaje mi się, że pasują do siebie :) Już bardziej niż do tej jego poprzedniej, żal :P:P A tak będzie ona sama z dzieckiem, którego ojciec zmarl i w dodatku w takich okolicznościach. Choć sądzę, że w przyszłym sezonie Igor będzie z Marzeną.
Jeśli chodzi o pożar to chyba nie spłonie cały hotel, bez przesady ;p;p
Akcja mogła byc bardziej zagrana, więcej strachu, emocji i przerażenia :P
Teraz na pewno Natalia nie wyjedzie, bo będzie musiała zająć się hotelem :P
Ciekawe jak z Iwona... :)

Ogólnie teraz te seriale tak się kończą z wielkim zapytaniem chociażby dla jednego bohatera tak jak np. na dobre i na złe (postrzał) i przepis na życie (Jerzy) i Hotel 52 tez :P Podobno w Pierwszej miłości też ma się skończyć wypadkiem Anny :P W sumie w Na wspólnej mogli tez zostawic wypadek Janusza i Marty na koniec :P:P

madzia124

Moim zdaniem odcinek całkiem, całkiem :)
Spodziewałam się tego, że okaże się, że dziecko jest Błażeja i dobrze, że tak się stało. Sądzę, że Igor jednak nie będzie z Marzeną, wydaje mi się, że ona może się związać z Michałem :P

Natalia mogłaby sobie wyjechać, jej postać jest mało interesująca i scenarzystom chyba brakuje pomysłów na rozwój jej wątku...

zu_zanka

Iwona pewnie przeżyje, pojawiły się dziś informacje, że Cielecka odchodzi i że pojawi się jeszcze na początku nowej serii, ale jej wątki będą stopniowo wygaszane, a rola Samojłowicz zostanie znacznie rozbudowana... Szkoda, bo bardzo lubię postać Iwony, od początku jest bardzo dobrze prowadzona. Tylko dla jej wątku i jej rodziny oglądam ten serial (Cielecka, Bukowski, Kula - świetnie dobrani aktorzy). Ciekawe w jakich okolicznościach zniknie Iwona...

ocenił(a) serial na 8
zu_zanka

Również lubie wątki z Iwona jej mężem i synem, szkoda że będzie jej coraz mniej.... Zgadzam się, że lepiej by było, gdyby ograniczyli rolę Natalii, jakoś tak nie przepadam za nia tak samą jak za jej facetem :/ Wkurza mnie i w ogóle ten jego wygląd... Dziwne te jego granie ;/ W sumie może racja, że Marzena pasuje do Michała. Choć Michał w tym serialu się zrobił teraz jakiś dziwny...

madzia124

Powie mi ktoś na szybcika co z postacią Iwony? Bo tylko dla niej oglądałam ten serial i jestem ciekawa jak jej tam się zycie ulozyło? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones