PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 162
oceny
5,6 10 1 15162
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

Serial staje się coraz słabszy przez rolę Maćka Musiała.

krupastas

Akurat ta rola, wg mnie, nie jest głównym powodem. Bardziej drażni mnie wątek Marii, który jest wepchnięty na siłę do serialu. Od początku Maria się narzuca i kłamie. Nic to nie wnosi do serialu, bo wątek Tomasza nie jest najważniejszy, więc osoby z nim związane wydają mi się mniej istotne; a przynajmniej nie na tyle istotne, by występować w ramówce obok Igora i jego rodziców..
Serial bez, nielubianej bądź co bądź, Natalii Lipskiej nie ma sensu. Była główną bohaterką i skoro z niej zrezygnowali, to powinni zakończyć serial - te oświadczyny w poprzednim sezonie były dobre na zamknięcie serialu. A teraz wymyślają Marię, rozwody (Kuba i Marta - aż trudno a to uwierzyć), opiekunkę Krzysia.. A co z Beatą z restauracji? A co z wątkiem barmana Roberta? Kto w ogóle kieruje restauracją, bo nie zauważyłam?
Serial ten jest jedynym polskim, który oglądałam w całości od 1szego odcinka do dzisiaj, ale to już tylko z sentymentu za początkowymi odcinkami. Z Natalią i Arturem naprawdę było ciekawiej.

ocenił(a) serial na 7
martoslaw

Wątek Roberta zszedł na dalszy plan,bez Natalii i Artura serial stracił swój urok,oglądam go tylko z przyzwyczajenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones