PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 156
ocen
5,6 10 1 15156
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

Zakończenie

ocenił(a) serial na 10

Czy nie uważacie,że finał całego serialu był dość słaby?? Inne zakończenia sezonów tego serialu były bardziej emocjonujące,ambitne i aż się czekało na te nowe odcinki po wakacjach czy innych przerwach. A teraz? Zwykłe oświadczyny, jakaś niezrozumiała insynuacja Marii.. Ciągle się zastanawiam czy to już był naprawdę ostatni odcinek?

ocenił(a) serial na 7
fragola333

Jak dla mnie to nie jest ostatni odcinek tylko zwyczajne przerwanie serialu :/ nie lubię tak....

ocenił(a) serial na 8
fragola333

a jak się skonczyło?? to pewne że koniec?? klo się komu oświadczał?? czy Laura Samojłowicz była w tym sezonie??

waldek1987

Tomasz oświadczył się Sarze. Chwilę później do pomieszczenia, w hotelu, w którym to miało miejsce wpadła Maria z nowym konsjerżem, którego sama namówiła na startowanie do tej pracy, by na jej zlecenie i za jej kasę, poderwał Sarę i skompromitował ją przed Tomaszem.


Laury w ogóle nie było w tym sezonie.

Byłam pewna, że będzie kolejny odcinek a tu zonk.. Beznadziejne zakończenie. Chyba lepiej, żeby już tego nie ciągnęli. Ten sezon był błędem, nie ma Natalii nie powinno być serialu.

ocenił(a) serial na 8
martoslaw

właśnie ja oglądałem ten serial tylko dla Natalii i Artura... no było trochę ciekawych wątków ale żeby dobrze zakończyć ten serial to powinni już nie robić go po tym jak na końcu poprzedniego sezonu Artur się oświadczył Natalii.. Dobre zakończenie byłoby... a tak...

Szkoda że Laura Samojłowicz podpadła twórcom serialu i dlatego ją usunęli z obsady

waldek1987

a czym podpadła?

ocenił(a) serial na 8
radomir_niewiadomski

Powodów było kilka... Pierwszy to powiedziała publicznie że producent serialu przychodzi na plan pijany... i chciała więcej kasy....
w końcu w wyniku konfliktu z reżyserem i tym producentem sama zrezygnowała

ocenił(a) serial na 8
waldek1987

apropo zakonczenia, to co sie stało z Beata? był slub kuby i marty a tu ogladam odcinek i ze jakis rozwód, o co poszło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones