PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264522}

Hotel Babylon

7,5 7 008
ocen
7,5 10 1 7008
Hotel Babylon
powrót do forum serialu Hotel Babylon

2 sezon

ocenił(a) serial na 9

hej!! czy ktoś może słyszał coś na temat tego czy tvp ma zamiar emitowac 2 sezon tego serialu???

aga_30

Nie wiem nic o tvp2 ale na tvn style będzie 2 seria

madeleine_6

dzisiaj był 10 odcinek (czyli 2 z drugiej serii) na tvn style

madeleine_6

a kiedy ma być w tvn style?
jaki jest ostatni odcinek 1 sezonu? to ten w którym Rebeca odchodzi i Charlie zostaje dyrektorem hotelu?

ocenił(a) serial na 9
aga_30

dzięki za informację . niestety tvn style nie mam,więc liczę na to że dwójka też wyemituje drugą serię :)

aga_30

a czy ktoś dysponuje napisami do drugiej serii?? Będę bardzo wdzięczna za przesłanie!! dorcia19870@onet.eu Z góry bardzo dziękuję:)

aga_30

A czy ktoś dysponuje napisami do drugiej serii i mógłby mi przesłać na e-mail dorcia19870@onet.eu?? z góry dziękuję :)

ocenił(a) serial na 9
doti_5

W czwartek od nowa dadzą I serie. Też nie posiadam TVN Style. Kiedy będzie II w tvp2 xD?

ocenił(a) serial na 10
czester

Z tego co pamiętam to dwójka emitowała coś z serii CSI, a biorąc pod uwagę rychły strajk amerykańskich aktorów, serialu nie będzie.
Tvp puszczać wkońcu coś musi (no, chyba że nakręcą kolejną trzystuodcinkową serię Barw Życia/Szczęścia i czegokolwiek innego) więc powinna raczej wykupić nowy sezon Hotelu...
Może kiedyś.

Także polecam torrenty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones