PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264522}

Hotel Babylon

7,5 7 008
ocen
7,5 10 1 7008
Hotel Babylon
powrót do forum serialu Hotel Babylon

3 sezon - żenada

ocenił(a) serial na 7

Jestem właśnie w połowie 3 sezonu i muszę przyznać, że rozczarowanie to zbyt lekkie słowo na to co się tutaj dzieje. Cała masa durnych żartów, zupełnie nierealne sytuacje, a bohaterowie co chwilę wplątują się jakieś dziwne i głupie przedsięwzięcia, które nijak nie mogłyby się zakończyć inaczej niż zwolnienie z pracy i to z hukiem. Serial po prostu stał się swoją własną karykaturą. Trochę żal naprawdę świetnej produkcji choć zdawałem sobie sprawę, że quasidokumentalna myśl przewodnia z pierwszego sezonu nie utrzyma się zbyt długo i serial z czasem stanie się zwykłą obyczajówką z pięciogwiazdkowym hotelem w tle. Na razie oglądam dalej, może mnie jeszcze czymś zaskoczy... Może 4 sezon będzie lepszy...

ocenił(a) serial na 7
zemstafreda

Zgadzam się 100%, tylko że już wiemy: 4 sezon jest taką samą klapą jak 3.

zemstafreda

Największy błąd to sugerowanie w 3 sez. że Tony mógłby zostawić żonę i dzieci bez słowa dla podstarzałej, nieatrakcyjnej baby tylko dlatego, że miała kasę i chciała go zabrać do Brazylii czy Kuby... 2 sezony przekonywano widzów, że Tony to family man, odpowiedzialny i szczęśliwy mąż i ojciec a potem nagle okazuje się, że "jeszcze nie pożył prawdziwym życiem". Oczywiście często sugerował, że żona to nie miłość od pierwszego wejrzenia, że nie jest piękna itd, ale wydawało się, że jest szczęśliwy. Zepsuło mi to obraz Tonego, który był moją ulubioną postacią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones