PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264522}

Hotel Babylon

7,5 7 007
ocen
7,5 10 1 7007
Hotel Babylon
powrót do forum serialu Hotel Babylon

Dziś obejrzałem na TVP2 4 odcinek 1 serii. Miałem świeżo w pamięci emisję tego samego odcinka tydzień temu na BBC Entertainment i coś mi nie grało. A zracji tego, że miałem tę wersję z BBC nagraną, to sprawdziłem. Okazało się, że BBC wycięło 2 (a moze i więcej?) scen ze swojej emisji!!! Były to sceny poniżej 1 minuty: gdy w basenie kąpie się ta złodziejka oraz gdy Anna rozmawia z Benem po nocy spędzonej z amerykańskim "księciem".
Nie wiem czy w innych odcinkach BBC też robi takie numery, ale już z rezerwą będę podchodził do ich emisji!!! Jednak TVP trzyma poziom i za to im brawa! A czy Wy też zaobserwowaliście jakieś "cięcia"? Jak pod tym względem wypada TVN Style?

pawl

Też to ostatnio zauważyłam ale na TVN Style! Mam ściągnięte wszystkie odcinki 3 sezonu, mimo to Hotelu Babylon nigdy dość i obejrzałam wczoraj 7 odcinek właśnie na TVN Style i też brakowało krótkiego fragmentu, nie jestem w stanie teraz powiedzieć, którego, ale rzuciło mi się to w oczy. Nie rozumiem co mają na celu wycinając te fragmenty, ale na pewno nie przysporzy im to fanów.

ocenił(a) serial na 10
soinvincible

być może chodzi o czas emisji? tzn, że muszą skrócić, bo im sie blok reklamowy nie zmieści albo po prostu cenzura obyczajowa w wydaniu light.

rita

to już chyba prędzej chodzi o czas antenowy, bo co jest do cenzurowania kiedy Jack wchodzi do pokoju żeby włożyć urnę do sejfu ;)

ocenił(a) serial na 9
soinvincible

A mogę się dowiedzieć skąd go ściągałeś ?? Widziałem tylko pierwszy sezon w tv i bardzo chciałbym zobaczyć kolejne.

ocenił(a) serial na 9
PanSlaw

jeszcze w odcinku, w którym jest ten konkurs między Jamesem a tym drugim kiperem brakuje sceny pod koniec. wg mnie też chodzi o czas antenowy, bo tam nie ma żadnych "brzydkich" rzeczy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones