PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264522}

Hotel Babylon

7,5 7 008
ocen
7,5 10 1 7008
Hotel Babylon
powrót do forum serialu Hotel Babylon

Pomocy

ocenił(a) serial na 10

Heja!
TVP2 niewyemitowało 2 serii, a ja z powodu wyjazdów i ogólnego nierozgarnięcia nie zoriętowałam się z TVNstyle i nie obejrzałam 2 pierwszych odcinków tejże serii. Włączyłam dopiero 11 odcinek, czyli ten gdzie do hotelu przyjeżdza eks-koleżanka Anny i jest "mozartowski" bal. Czy może mi ktoś krótko treścić opuszczone przeze mnie dwa odcinki? Chodzi mi głównie o wątek Charlie-Jackie i to co się stało po postrzeleniu.
Z góry dzięki za pomoc.

użytkownik usunięty
Cenzura

jesli chodzi o watek charlie -jackie to w sumie nie bylo za wiele bo w pierwszym odcinku charli wraca juz zdrowy (tzn tylko zabandazowany) i bodajze jak on byl w szpitalu (czyli tego nie pokazali) to sie rozstali czy przerwe zrobili... w kazdym badz razie nie sa juz razem... a tutaj opisy z tvnstyle plus moj komentarz w nawiasie :)
odcinek 1(2s)
"Dowiadując się o romansie męża, posłanka Theresa Evans postanawia zatrzymać się w hotelu Babylon. Rebecca, która przeżyła podobną sytuację, od razu znajduje z parlamentarzystką wspólny język. Entuzjastycznie zachęca nową koleżankę do nawiązania znajomości z przystojnym Teksańczykiem. Niestety wychodzi na jaw, że podrywacz to reporter, który szuka materiału do artykułu. Pełna poczucia winy Rebecca prosi redaktor naczelną plotkarskiej gazety o wstrzymanie kompromitującej publikacji."(potem okazuje sie ze to wszytsko bylo ukartowane przez ta poslanke i jej meza by wzrosla im popularnosc wiec rebbeca sie msci.. nie bardzo pamietam co sie dzialo miedzy pracownikami hotelu tyle ze wlasnie wrocil do pracy chalie.. i przyjeto nowego konsjerza? tego mlodego co w tym 11 odcinku z zalatwil prostytutki "kolegom" bena... i wlasnie nie wiem czy to w tym czy nastepnym odcinku jest "wojna" pomiedzy pracownikami hotelu babylon i jakiegos tam... wykradaj sobie rozne rzeczy.. min jakies wazne rzezby z holu obrazy krzesla i bodajrze ten wlasnie mlody konsjerz przekupil kogos i zalatwil uniformy z tamtego hotelu no i poszli cos tam zrobic.. ale ich zlapali rozebrali i musieli wrocic w bieliznie)
odcinek 2(2s)
"Zbliżają się rozgrywki Pucharu Anglii. W hotelu zatrzymała się drużyna piłkarska ligi Premiership. Sportowcy bardzo źle traktują personel, pozwalając sobie na różne wybryki. Tony jest zszokowany po tym, jak zauważył managera zespołu przyjmującego łapówkę. Rebecca postanawia zemścić się na aroganckich piłkarzach.
Tanya podejrzewa, że jeden z gości hotelu jest serbskim zbrodniarzem wojennym. Mężczyzna próbuje przekonać Charlie'go o swojej niewinności, ale w końcu prawda wychodzi na jaw."(no i wlasnie ci pilkarze byli beszczelni urzadzali sobie orgie itd no ale duzo placili... wkoncu nie wytrzymali i rebbecca pozwolila im sie zemscic... wiec obudzili ich w srodku nocy alarmem przeciwpozarowym kazali sie wyprowadzic ale wczesniej podali sniadanie... do ktorego dodali srodek na wymioty... potem wszyscy w meczu wymiotowali oprocz takiego mlodego ktorego wczesniej tony zabral do innego pokoju bo gdy oni uprawiali sex z prostytutkami siedzial pod koudra i sluchal muzyki i ogolnie byl dla nich mily no i bodajrze strzelil bramke..... co do zbrodniaza... to jackie znalazla tanye-pokojowa(?) roztrzesiona itd ona jej powiedziala ze rozpoznala serbskiego zbrodniarza ona mowi o tym charliemu on sie tym nie przemuje a gdy jackie robi mu wyrzuty ten sprawdza kim jest gosc porownuje zdjecia itd i dochodzi do wniosku ze to nie on potem zaginol i znalezli go zwiazanego w pokoju i tamta go chciala zabic... ale ja odciagneli i pokazali zdjecie ona nadal sie upierala gdy chyba go uwalnil czy cos zobaczyl blizne za uchem po operacji plastycznej... gdy opuszczal hotel kazal go nie obslugiwac... tzn nie wzywac taksowki nie vrac walizek itd ten sie wsciekl i wyszedl tanya otowrzyla mu drzwi i powiedzial jej ze juz nie zyje ona sie usmiechnela podjechal samochod do ktorego wsiadl a za nim kark... i chyba skrecil mu kark.... )

i jeszcze w kturyms odcinku tylko nie pamietam ktorym przyjechali jacys podejrzani ludzie i anna podejrzewala ze to jakas sekta... nikt jej nie wierzyl i wkoncu poszla pod jakims pretekstem i oni byli ubrani w jakies przescieradla czy cos i twierdzili ze bedzie koniec swiata ale po nich przyleca kosmici i ich uratuja... zwiazali anne i zahiptotyzowali... no i konca swiata nie bylo:d potem ja znalezli a tamtych wygonili

PS. sory za chaotycznosc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones