PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264522}

Hotel Babylon

7,5 7 008
ocen
7,5 10 1 7008
Hotel Babylon
powrót do forum serialu Hotel Babylon

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 9

Macie ulubionego pracownika Hotelu? Jeśli tak, to za co ją/jego lubicie?

ocenił(a) serial na 10
Naley

ja najbardziej lubię Tony'ego, sama nie wiem dlaczego :P za to nie znoszę Anny, bo jest słodziutką idiotką :)

ocenił(a) serial na 9
Ms_Ramone

Podobnie jak ja. Tony jest świetny. KAżdy hotel powinien mieć takiego Tony'ego

Naley

zdecydowanie Tony!! no i lubie Gina za jego akcent (a moment,w którym mówi do Anny, że może wylizać jej tatuaż moge oglądac cały czas, podobnie jak motyw ze schowkiem Toniego za Gordonem)..Tony wymiata!!

ocenił(a) serial na 9
Anouk_4

ja tak jak moi poprzednicy ;D Dexter Fletcher w kazdą role rewelacyjnie zagra

ocenił(a) serial na 9
SLukasz

Gino również jest świetny, ale Tony najlepszy :)

Naley

Bardzo lubię Charliego (za jego uśmiech), Jackie (śliczna z niej kobietka) i Rebecce (za całokształt). tak jak większość nie znoszę Anny, bo wredna z niej intrygantka

ocenił(a) serial na 9
agatastrzelecka

Anna OUT

ocenił(a) serial na 10
Naley

Ja podobnie jak większość: TONY IS THE BEST, Charlie ma piękny uśmiech, Gino super akcent(we wczorajszym odcinku był super). A Anna wogóle nie pasuje do "załogi".

Naley

Ja lubię Rebeccę (Tamizn Outhwaite) i Charlie'ego! Ten film jest super! A Max (Charlie) gra najlepiej ze wszystkich! Jackie też niczego sobie!

ocenił(a) serial na 10
Naley

TONY!! zdecydowanie.. to przez odcinek 'o nim' (chyba to był trzeci) zaczęłam oglądac ten serial.. ogólnie lubie Fletchera choć gra niewiele ;) ah.. i mam nadzieje że puszczą drugi sezon!

ocenił(a) serial na 9
Cathy

Tony "Dexter Flether" Konsjerz ;P najlepszy i Charlie - lubie obydwu za te ich pogaduszki przy kawie i wogule :) A z dziewczyn hmmm może Anne, ale niewiem ;)

ocenił(a) serial na 10
czester

Haha! ja uwielbiam teksty Tony'ego-Fletchera o rodzinie i małżeństwie.. zawsze mnie czymś rozwali ;)

ocenił(a) serial na 10
Cathy

widzieliście nową fryzurę Tony'ego? dla mnie odlot ;)

ocenił(a) serial na 10
Naley

zdecydowanie Annę- nie wyobrażam sobie bez niej tego serialu. "chciałabym mieć starszą siostrę taką jak ty" "wiem, jestem super" albo :(o sobie)"tak się bałam , zawsze giną te najładniejsze!" jej teksty są świetne, taka z niej wymuskana, zadufana w sobie lalunia :)

ocenił(a) serial na 9
Sowa_14

Po wtorkowym odcinku z mordercą :P przekonałam się do niej. Ale i tak najbardziej lubię Tony'ego. =)

Naley

oczywiście Tony- za jego dystans i to jak pieczołowicie zbiera kase i ukrywa ją za obrazem..

ocenił(a) serial na 10
Naley

Ja tam lubię Gino ma fajne teksty ( jajozgniatacz ;) ), ale Tony, Charlie, albo ten murzyn z recepcji nie pamiętam jak on miał też są fajni, tylko ta ana mnie denerwuje jej głupota aż razi w oczy

ocenił(a) serial na 10
szynia999

a widzisz, a na tvn style to było przetłumaczone jako Babus. mi się babus bardziej podoba

ocenił(a) serial na 10
Naley

oczywiście że charlie :):) ale w zasadzie to prawie wszystkich lubie :D

ocenił(a) serial na 7
Naley

Charlie;)

ocenił(a) serial na 8
Naley

Charlie jest najciekawszy:) Rebecca też jest dość fajna. No i Tony:)

ocenił(a) serial na 10
Klaux

Tony - za wszystko ;)

Charlie - tajemniczy, dyskretny, a jednocześnie zabawny i ujmujący, czyli dokładnie taki, o jakim marzą kobiety :D

Rebecca - zimny profesjonalizm a jednocześnie dużo emocji, gra minimalistycznie - często tylko spojrzeniem, wyrazem twarzy - a i tak jej postać jest zauważalna, czy (jeśli trzeba) dominująca w wielu scenach. Czyli różnorodność i jeszcze to "coś", co dobry aktor mieć powinien i tu ma niemal cała obsada - wierzę mi ;) oglądając ten serial, naprawdę zaczytam wierzyć, że ten hotel istnieje.

ocenił(a) serial na 10
rita

Zacznę oczywiście od Tony'ego- jest cudowny!;)
Charlie- ten jego uśmiech :)
Gino- sama nie wiem za co x]
Anna- za to, że jest słodką idiotką, a mimo wszystko ma klasę ;]

Pozdr;*

Scarlett_20

ANNA!!! Ona jest boska!!! xD xD xD

A najbardziej nie lubię Jackie :/... Ona jest porąbana :/...

ocenił(a) serial na 10
Goku

ANNA, ANNA i jeszcze raz ANNA!
Taka słodka kobietka z tupecikiem <3 DLatego pasuje do Charliego! <3

ocenił(a) serial na 8
Naley

Ja lubię Charliego i Tony'ego, podobała mi sie ta ich intryga związana z ślubem tej córki rosyjskiego milionera, wogóle ich postacie mnie rozbrajają :)

ocenił(a) serial na 10
Naley

Tonny ,Charlie i Anna za całokształt.Czasami denerwuje mnie Rebeca.Nie wiem dlaczego.

agata_tzg

Gino i Tony ! ;-)


..........................................................

Naley

oooo.... uwielbiam wszystkich .
ale najbardziej Ben Trueman

Ar_

Najbardziej lubie Jamesa.

Jest taki... angielski:)

Katie_

Obsada jest wyśmienicie dobrana. Lecz jeśli mam wybrać naj - skłaniam się ku Rebece. Fantastycznie zbudowana postać, tyle, że jedna, jedyna rzecz mnie denerwuje u niej (ale z doświadczenia wiem, że takie zachowania są dostrzegalne u większości kobiet), czyli: dlaczego takie jaja robi z mężem, zdradza go i w ogóle. Przykład stawiania kariery ponad wszystko, romans z przełożonym, obietnica menadżerstwa w Paryżu. Tutay przegięła. Gdyby nie to, to byłaby bez skazy. Mniam mniam ;) hehe

Anna wspaniale się uzupełnia z murzynem w recepcji, gość nieźle sobie robi z niej wałki. Ale były momenty, ze z dziewczyny wychodziły jakieś ludzkie uczucia. Rzadko, ale jednak. Akcja, gdy wydawało jej się, ze ktoś na nią czatuje i gdy gubi szpilkę - jej mina - bezcenne :D :D

Naley

A ja najbardziej lubię Charlie'go. Korzystając z okazji zapraszam na forum: www.hotelbabylon.fora.pl Fajnie by było rozkręcić forum. Przydałby się osoby do pomocy. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones