PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264522}

Hotel Babylon

7,5 7 007
ocen
7,5 10 1 7007
Hotel Babylon
powrót do forum serialu Hotel Babylon

Hotel Babylon od poniedziałku do piątku o 1 w nocy i powtórki o 23:45 na ATM Rozrywka

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

29 czerwca*

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Ale głupio rozwiązali kwestię powtórek!
Cały tydzień emitowali je dokładnie na odwrót - najpierw nowy odcinek (23:45), a po nim powtórka poprzedniego (1:00).

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Koszmarne pory emisji. Obejrzałam 2 odcinki i serial bardzo mi się spodobał, ale godzina, o której rozpoczyna się seans jest nieboska.

ocenił(a) serial na 8
ginger_girl

Pewnie boją się puścić ten serial wcześniej. Bo, mimo że serial jest od 12 lat to spokojnie mogliby dać od 16 .

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Na atm widziałam seriale od 16 lat emitowane już od godziny 20 (Fala Zbrodni). To raczej nie powód, chyba że zarząd kanału rażą intrygi miłosne. :)

ocenił(a) serial na 8
ginger_girl

Mogliby dać zamiast fali zbrodni, bo i tak fale zbrodni dają też w weekendy po 21.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Szczerze mówiąc dwudziesta to jeszcze gorsza pora niż 23:40 (a raczej północ lub za 5 dwunasta, zauważyłam, że już od dłuższego czasu istnieje takie opóźnienie). Dla mnie idealna byłaby 23 ale może ostatecznie zostać tak jak jest. Lepiej nie narzekać, bo ATM zacznie emitować serial w godzinach dziennych. ;)

ocenił(a) serial na 8
ginger_girl

No kupili trochę seriali i teraz będą w kółko powtarzali. Bo angielskie seriale mają mało odcinków.

ocenił(a) serial na 8
ginger_girl

Od 31 sierpnia ATM rozrywka zmienia ramówkę. Likwiduje Bajki. I Hotel Babylon będzie o 23:00 i 11:35

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones