PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 170 039
ocen
8,3 10 1 170039
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Ja właśnie zaczynam. Do jutra rana jestem "niedostępna":)
4 sezon był dla mnie najsłabszy . Za mało było Franka i był słabym Frankiem.
Wiem, ze negocjucjąc scenariusz Robin Wright zarządała emancyppacji swojej postaci , dlatego Frank został odsunięty. A to ON przyciąga , ma chryzmę. Żona pokazła jaką jest bezwzględną odrażającą karierowiczką ale bez charyzmy Franka, bez jego wdzięku. Nie mogłam uwierzyć , że Frank pozwala Clair "skakać po pagonach" A juz ten trójkąt, a razem tolerowany romans Claire z pisarzem a potem jedzą razem jajka które Frank przyrządza. Dno. Chcę prawdziwego, bezwzględnego drania, cynicznego, inteligentnego, który na końcu ogrywał wszytskich
Mam nadzieję ze wtym sezonie wróci Prawdziwy Silny FRANK.

Barbarra_Ra

Weź idź się prześpij, a nie masz plany na całą noc.

ocenił(a) serial na 10
Barbarra_Ra

Ja właśnie mam szósty odcinek ✌️

ocenił(a) serial na 9
Barbarra_Ra

Ja jestem po drugim odc i muszę przyznać że brakowało mi HoC przez ten rok.

ocenił(a) serial na 10
Barbarra_Ra

Piąty sezon był średni na początku i znakomity pod koniec. Tego oczekiwałam. Więcej spisków, więcej chaosu, więcej krwi. To niesamowite jak pod koniec udało im się zszokować mnie kilka razy po tym jak bohaterowie zaczęli sobie wbijać noże w plecy. Tak czy inaczej zakończenie z Claire na czele jest genialne i zapowiada mistrzowską rozgrywkę w przyszłym roku.

użytkownik usunięty
SzalonaDaenerys

Jestem na 6 odc i myslalem ze obnizyli loty. Ale teraz mnie podkrecilas tymi nozami w plecach i zawirowaniem akcji iles razy D

ocenił(a) serial na 9
SzalonaDaenerys

A kogo Daenerys poprze w grze o fotel prezydencki?

ocenił(a) serial na 10
Barbarra_Ra

Koniec sezonu miazga.W szóstym pewnie czeka nas pojedynek Frank vs Claire ❤️

ocenił(a) serial na 9
MistiqueAFC

Sezon miazga, ale były dawane subtelne sygnały widzowi, co zrobi Claire!
W jednym odcinku, gdy Claire rządziła jako osoba tymczasowo pełniąca obowiązki prezydenta, miała podpisać listę doradców. Podpisała wszystkich, Franka ominęła, choć był na górze listy, w końcu przy jego nazwisku również złożyła podpis, lecz po chwili zawahania.
To tylko taki przykład.

ocenił(a) serial na 10
Siguardo

Racja, ale nie myślałem, ze Claire wydyma Franka brzydko mówiąc w tak brutalny sposób.Będzie zemsta!

ocenił(a) serial na 9
Siguardo

Ale Frank też to przewidział, dlatego tak ją naciskał na potwierdzenie, że to na pewno zrobi. No i później przy wygłaszaniu orędzia Frank mówi nam, że ona tego jednak nie zrobi, no i nie zrobiła. Nie zaskoczyła go za bardzo. Znają się świetnie nawzajem i będzie bardzo ciekawie w kolejnym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
Walsh75

O ile mnie pamięć nie myli już raz zapowiadało się na wojnę pomiędzy nimi i nic z tego nie wyszło... ale może tym razem będzie inaczej. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać kolejny rok :(

ocenił(a) serial na 8
Barbarra_Ra

Na razie jestem na początku sezonu i jak zawsze urzeka mnie ta klimatyczna mroczność i zimność tych gabinetowych zagrywek na najwyższym szczeblu. Claire uwielbiam, nie ze swojego semi feministycznego podejścia, ale dlatego że jest dobrze napisaną i odegraną przez Wright postacią-kibicuję jej od zeszłego sezonu. Francis wiadomo-klasa sama w sobie. Nie mogę uwierzyć jak Kinnaman zmężniał nabierając masy mięśniowej:P
I jeszcze ta relacja między Frankiem a Claire- jest obłędna , metodyczna, zimna - kalkulująca ale jednocześnie gdzieś tam przebija się światełko dziwnej czułości , może fałszywej ale jednak "jakiejś". Na razie jak dla mnie dobry początek tego teatru.

ocenił(a) serial na 9
Barbarra_Ra

Sezon V wytarł mną podłogę i pozamiatał :D Genialny!

ocenił(a) serial na 9
Barbarra_Ra

Sezon nierówny - początek na plus, środkowe odcinki były po prostu nudne. Ale odcinki 11,12 i 13 bardzo dobre oraz w klimacie dwóch pierwszych sezonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones