PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 170 123
oceny
8,3 10 1 170123
7,9 21
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

ta co ściągnęła obcasika i glaskała se haluksa ręką russo i przez nią nie dał rady z wywiadem itd itd.

powiedziała w hotelu rano czy ją zna, kojarzy, po głosie itd, ale akcja szybko się skończyła nic się nie wyjaśniło a jestem już po 12 odcinku a jestem ciekawy kto to...

to ta od tego przydupasa underwooda co groziła że go sprzeda jak nie da jej pieniędzy, potem że jest biedna, nie ma na nic itd?

jak jest jakas grubasza akcja z nią to proszę nie piszcie, bo to pewnie jakas wtyka, agent tak mi się wydaje i się przebiera, peruki :)

ocenił(a) serial na 7
Mortemignis

+UWAGA SPOJLER Z s01e11









wiadomo russo zabity w garażu przez undera i co najlepsze nie było sceny z jego śmiercią, i tak sobie myślę...... Russo to spoko chłop był i co jeśli nie zginął? tylko sfingował swoją śmierć z prezydentem? bo to prezydent wysłał swoich ludzi po niego! Co jeśli russo juz dawno przejrzał undera i spiknął się z prezydentem i w którymś sezonie russo powróci?


osoby, które obejrzaly juz serial pewnie się ze mnie śmieją, ale tak powinno być..... Jeśli serio zginął to mega słabo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones