PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 170 151
ocen
8,3 10 1 170151
7,9 21
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Jaki jest 4 sezon?

ocenił(a) serial na 10

Jaki jest 4 sezon? Tak samo genialny jak dwa pierwsze, czy tak samo gówniany jak trzeci? Czy coś pośrodku? Czy coś bardziej skrajnego?

ocenił(a) serial na 6
Stifmeister

Jest gorszy od najlepszego jak dotąd sezonu trzeciego, chyba nieco gorszy od pierwszego i na pewno lepszy od drugiego :)

ocenił(a) serial na 9
Stifmeister

Jestem mniej więcej w połowie czwartego sezonu i dla mnie osobiście w hierarchii znajduje się poniżej sezonu I, ale oceniam dotychczasowe odcinki lepiej niż drugi i trzeci sezon.

Jak wszędzie - rzecz gustu

Stifmeister

Moim zdaniem o wiele lepszy od 3, ale nieco gorszy od 1 i 2.

Stifmeister

4 sezon wrócił do urywania dupy w ten sam cyniczny sposób co sezony 1 i 2. Zwłaszcza druga połowa to HoC w formie i stylu, który ludziom podobał się na początku.

ocenił(a) serial na 8
Stifmeister

Świeżo po seansie 4. sezonu - jest moc pierwszego. Myślę, że piąty będzie ostatnim, a całość epicka.

ocenił(a) serial na 8
Stifmeister

Dotychczas wbrew ogólnej opinii za najlepszy sezon uważałem chyba jednak sezon 3. Teraz się to zmieniło, bo sezon 4 łączy intrygi, spiski, czyli po prostu tzw. grę polityczną, jaką znamy głównie z 1 i 2 sezonu, oraz niesamowicie rozwiniętą i interesującą relację Frank-Claire z sezonu 3. Świetnie to wyszło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones