PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 170 011
ocen
8,3 10 1 170011
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Telenowela

ocenił(a) serial na 3

Nudny, naiwny, słaby. Frankowi brakuje antagonisty.
Serial pokazuje politykę jako grę o indywidualne interesy, jednego gracza, reszta obrazuje jak stado baranów biegnących tam gdzie jest zaganiana.

W polityce przecież ściera sie mnóstwo interesów, partie, frakcje, firmy państwowe, inwestorzy.
Ci ludzie z pewnością nie opierają swoich decyzji na zasłyszanych plotkach, pogloskach.
W świecie prawdziwej polityki tani cwaniak jak Frank nigdy by się nie pojawił bo nigdy by do niego się nie dostał.
Ten serial bardzo przypomina brazylijska telenowele. Watki, które się pojawiają sprawiają wrażenie, że istnieje tu jakąś fabuła podczas gdy całkowicie jej brak.

ocenił(a) serial na 4
caligulaam

Tak sobie przeglądam komentarze pod HoC i już prawie pomyślałem że tylko ja się nie znam, nie sikając ze szczęścia na jego punkcie. Trafny komentarz. Ja oczekiwałem od tego serialu przede wszystkim wyrafinowanych rozgrywek, których np finał byłby wyjaśniony na końcu sezonu. Psychologii przynajmniej na poziomie American Beauty. Tutaj wszystko dzieje się jak w polskich paradokumentach, a o naiwności postaci nawet nie warto wspominać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones