PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 170 045
ocen
8,3 10 1 170045
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

napisy 4 sezon

ocenił(a) serial na 9

wiadomo kiedy pojawią się napisy (lub lektor) na netflixie?

Sysiol

Info z naekranie.pl

"W sprawie polskiego tłumaczenia serialu House of Cards skontaktowaliśmy się bezpośrednio z serwisem Netflix. Zostaliśmy poinformowani, że prace nad polskim tłumaczeniem trwają, a polskie napisy do serialu powinny pojawić się w serwisie w przeciągu miesiąca od premiery 4. sezonu." Także na Netflix nie ma co liczyć...

ocenił(a) serial na 10
Sysiol

Ja już pobrałem serial z torrentów, a napisy będą jutro pewnie.

Krizer

Hobbystom, pracującym za darmo zajmuje mniej czasu zrobienie napisów, niż wielkiemu netflixowi. Żenujące.

marcin261287

Jak tu się nie zgodzić. Proszę dać znać, gdyby ktoś coś wiedział na temat napisów czy lektora (sam również dam znać) do całości (chciałbym obejrzeć hurtem :p) :) Po angielsku zazwyczaj oglądam i rozumiem ale to specyficzny serial i nie chciałbym nie zrozumieć czegoś, gdy mowa o sprawach wagi państwowej :D

ocenił(a) serial na 10
matiiii

napisy do 8 odc są

Sysiol

Napisy do większości sezonu już są i można je bezproblemowo podłączyć pod netflixa, choć nie rozumiem problemu - wygodniej przecież pobrać sobie odcinki w HD i odpalić z napisami od Hataków.

KarolinaLuna

A możesz powiedzieć w jaki sposób podłącza się napisy od Hataków do Netflixa? Szukałem już chyba wszędzie i nigdzie nie widzę opcji włączenia napisów z zewnętrznego źródła

ocenił(a) serial na 7
Sysiol

http*://grupahatak*.pl/napisy/627/House_of_Cards/

Sysiol

lektor do czwartego sezonu na netflixie się już pojawia, na chwilę obecną są dostępne 3 pierwsze odcinki czwartego sezonu z lektorem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones