House of Cards
powrót do forum 2 sezonu

wszystko podporzadkowane jednemu celowi ktory jest w ostatnim odcinku. Dziennikarze sa glupi i nieudolni,
przeciwnicy polityczni nawet jak odkryja jego prawdziwa twarz to po jednym czulym lisciku zmienija zdanie i uwazaja go
za aniolka :D Zona ktora wyglada i gada jak android z Blade Runnera wzbudza sympatie wszystkich i nawiazuje przyjazn
z pierwsza dama? :D Bajka ktorej sam Walt Disney by sie nie powstydzil.

legg

w zasadzie nic wypowiedzi nie można zarzucić
jest to bajka i sezon 2 to już całkowite sci-fi
ale o to chodzi -to tylko serial
w życiu nie idzie niestety wszystko pięknie po sznurku jak u Franka
dużo naiwności w końcówce - nie ma opcji żeby tak dokładnie przewidzieć zachowania tylu osób
praktycznie pokazywano małe przeszkody na drodze Franka żeby widz się nie nudził bo zaraz on wyskakiwał z 20 ruchów planem do przodu jakie arcymistrz szachowy by się nie powstydził:)
mnie końcówka rozczarowała mocno
w następnym sezonie Frank wyruszy na podbój kosmosu
albo będzie historia jak z Garretem- czyli mimo zapewnień i obietnic pominie tego łebka od house of treasury i ten go zniszczy
i historia zatoczy koło

ocenił(a) serial na 7
machiavellimind

Wiesz co znaczy to sci-fi"? Masz gdzieś w tym serialu technikę z przyszłości? Nie pisz czegoś, o czym nie masz zielonego pojęcia.
A mimo że serial przegadany, to przyjemnie się ogląda. Wiadomo, że nie odzwierciedla całkiem rzeczywistości, a wiecie dlaczego? Bo to tylko serial.

ocenił(a) serial na 9
legg

"wszystko podporządkowane jednemu celowi, który jest w ostatnim odcinku" - ten "cel" pojawia sie juz na poczatku 1 sezonu, od poczatku serialu wiemy, co chce osiągnąć Underwood, a to chyba nic dziwnego, ze osiagnecie go zajelo tyle czasu...

wiktorrria

cel mnie nie dziwi i czas na osiagniecie go, raczej sposob ze poszlo mu tak latwo i wszyscy ustepowali mu miejsca :)

ocenił(a) serial na 10
legg

Wiedziałem, że Frank chce wskoczyć na stołek od samego początku sezonu drugiego. Serial zajebisty. Frank pokazał klasę. Użyłbym jednego słowa. Skur....syn. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones