House of Cards
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3 ? Co dalej ?

ocenił(a) serial na 8

Właśnie przed momentem skończyłem oglądać drugi sezon, dużego zaskoczenia nie było ogólnie
serial dalej trzyma solidny poziom.
Jest tylko jedno, ale ..
No właśnie moi drodzy co dalej zaserwuje nam Frank i spółka po tym jak został już wybrany na
najważniejszego człowieka wolnego świata. Dróg w którą mogą podążyć scenarzyści niewątpliwie
jest mnóstwo, jak na przykład: haker, reelekcja, Meechum ;D
Zapraszam do dyskusji dotyczącej następnego sezonu House of Cards i tego na czym będzie
opierała się dalsza fabuła serialu.

casherek

SPOILER!! SPOJLER!!! SPOILER!!!

na razie zarys akcji jest bardzo podobny do wersji House of Cards z 1990 r. A tam żona Francisa zleca na koniec jego zabójstwo, żeby oszczędzić mu poniżenia i kompromitacji, gdy wszystkie machloje wyjdą na jaw

ocenił(a) serial na 8
casherek

Sądzę że Frank zostanie zabity jednak jego przekręty nie wyjdą na jaw. Najprawdopodobniej zrobi to Rachel ew. ten reporter jak już wyjdzie z więzienia. Trzeba też pamiętać że haker ma w tym momencie dostęp do tajemnic Franka. Może pokazać smsy i udowodnić jego kontakt z Zoe. Trudno mi jest sobie wyobrazić aby to żona zleciła zabójstwo ale kto wie. Może zrobi to aby chronić pamięć o wielkim prezydencie i swój image. Puki co jest całkowicie za nim pomimo że w pierwszym sezonie się poróżnili.

ocenił(a) serial na 10
miszatujest

Zona go zabije, bedzie melancholija i planowanie zabójstwa, by zaoszczedzic kompromitacji - tak jak pisali wyzej :) tak ja to widze. A ogladalo by sie to fajnie. Czekamy na 3 sezon.

ocenił(a) serial na 8
krissojkapn

będzie ciekawie zobaczyć jak rozwinie się związek Franka i Claire, zwłaszcza jeśli miałoby to się tak skończyć.

krissojkapn

Musiała by być głupia żeby zabijać Franka teraz gdy wszystko osiągnął a ona będzie pierwszą damą. A jeśli jego machlojki wyjdą na jaw to zabicie Franka nie uratuje opinii Claire. Jako żona mordercy i najgorszej zakały w amerykańskiej polityce z żywym czy martwym Frankiem będzie skończona. Jeśli to wszystko wyjdzie na jaw myślę że raczej razem się zabiją. Underwoodowie grają vabank albo wszystko wygrają albo wszystko przegrają

casherek

Wszyscy się mylicie. W trzecim sezonie Frank zostanie papieżem. ;)

casherek

moim zdaniem 3 sezonu nie powinno juz byc. dopial swego. jakie cele mialby miec teraz Frank? nie liczac oczywiscie stricte polityki i tuszowania ewentualnego swoich brudow. HoC pokazywalo jak pewnym,i srodkami zdobywa sie wladze. od samego poczatku chcial byc prezydnetem i nim zostal.

Freddie

Mogę się założyć, że w 3 sezonie będzie jego upadek. Nie wiem czy zginie czy przeżyje, ale na pewno ameryka będzie mieć nowego prezydenta :P

ocenił(a) serial na 10
Azejzel

Dla mnie tym, który zniszczy Franka będzie Donald Blythe. Nie bez powodu pokazali go w takim świetle w ostatnim odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones