PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629532}

Hunter x Hunter

8,3 6 047
ocen
8,3 10 1 6047
Hunter x Hunter
powrót do forum serialu Hunter x Hunter

Genialne!

ocenił(a) serial na 10

Jedno z najlepszych anime jakie widziałam. Z pozoru dziecinne, ale potem robi się coraz ciekawiej! Fabuła jest niesamowita i dobrze przemyślana. Bohaterowie również nie należą do idiotów i każdy ma charakter. Nie wieje nudą. Kreska także niczego sobie. Jedyne do czego można się ewentualnie przyczepić to opening, który cały czas jest taki sam, ale to nie przeszkadza w oglądaniu :). 10/10 na prawdę polecam!

ocenił(a) serial na 10
Yollow

Mialem takie same odczucie na poczatku, fajne ale za bardzo dziecinne, pozniej poziom sie zwiekszyl i smialo moge zaliczyc to do jednego z najbardzij brutalnych tasiemcow. Ja nigdy openingow nie ogladam, szkoda czasu ^^. Walki na wysokim poziomie, tak samo jak przyjemna kreska :).

ocenił(a) serial na 10
ttrroonnkk

"Fajne ale za bardzo dziecinne"? What? Na pewno oglądaliśmy to samo anime?

ocenił(a) serial na 10
Heller1304

Co w tym ciezko zrozumiec ?. Na poczatku tak bylo, przyjemnie sie ogladalo ale zapowiadalo sie na seria dla gimbow (np.takich jak ty) bo nie wiem jak tego nie rozumiec xD.

ocenił(a) serial na 10
ttrroonnkk

Co to jest "gimbow"? Przykro mi ale nie jestem zbyt dobry z języka angielskiego. A to całe "iks de" na końcu twojego zdania miało podkreślić jaki to jesteś dojrzały?

ocenił(a) serial na 10
Heller1304

Prosze podaj mi argumenty dlaczego "xD" ma swiadczyc o czyjejs dojrzaloscia? inaczej twoja wypowiedz bedzie merytorycznie bezwartosciowa.

ocenił(a) serial na 10
ttrroonnkk

Do tego jeszcze spacja przez znakiem zapytania i zaraz potem kropka. Wyczuwam gimbazę na kilometr. Taki mam dar.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
ttrroonnkk

Dlaczego miałbym się słuchać jakiegoś niedowartościowanego człowieczka z zawyżonym ego, którego komentarze zalatują szczeniactwem i prostactwem? Hm? Jak dorośniesz to pogadamy.

ocenił(a) serial na 10
Heller1304

Moja mentalnosc nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z toba , poniewaz nie stoisz na moim poziomie intelektualnym a zarazem uzywasz stwierdzen na ktore nie masz argumentow, pisanie z toba jest merytorycznie bezwartosciowe xDDD

ocenił(a) serial na 10
ttrroonnkk

I vice versa plebsie. :)

ocenił(a) serial na 10
Heller1304

ile razy typ napisze "merytorycznie bezwartosciowe"? w sumie to minęły 3 lata, może już dorósł

Mahone91

E tam. Niemy był od urodzenia xD

Yollow

Cześć. W jakiej kolejności to oglądać? Wersja z 1999 roku jest połączona z tym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones