PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629532}

Hunter x Hunter

8,3 6 079
ocen
8,3 10 1 6079
Hunter x Hunter
powrót do forum serialu Hunter x Hunter

WItam

ocenił(a) serial na 10

Wiecie moze czy manga trwa dalej ? bo jak wchodze na zgraniczne strony to ostatni tom jest wydany pod koniec 2012

ocenił(a) serial na 9
ttrroonnkk

Niestety, manga została przerwana w związku z niesprzyjającym stanem zdrowia autora 2 lata temu. Wydarzenia w niej zawarte opiewają materiał na jeszcze jedną pełną sagę po Chimera Ant (niestety dość krótką), na której prawdopodobnie skończy się anime. Nie radzę czytać, można się szalenie rozczarować - w końcu skończyć w takim miejscu, kiedy naprawdę niewiele się wyjaśniło? Uchh. Lepiej poczekać na animca, mniejsze poczucie straty;D

ocenił(a) serial na 10
Suxi

Kurdeee ;/ lipa . Ja nie czytam mangi , tyle sie wzoruje na niej czy blisko czy daleko do konca :D . Kurde ale miejmy nadzieje moze bedzie kontynuowana (kiedy) . Dzieki ;p

ocenił(a) serial na 9
ttrroonnkk

Hmm, może będzie, w końcu Togashi już nie raz i nie dwa robił sobie takie 'wakacje':D Samo Chimera Ants zajęło mu 8 lat:O A i następną sagę już zaczął... + w jakimś wywiadzie się wypowiadał, że ma pomysł na jeszcze cztery kolejne. W sumie wszystko mi jedno; wystarczyłby jeden krótki arc, byleby podokańczać wszystkie niewyjaśnione wątki jak Chrollo-Abengane-Hisoka, Hisoka x Gon, dorzucić chapa z Kurapiką, coś o tej całej Melodii od Nostrade, może wspomnieć o dalszych losach Genei Ryodan... mi wiele do szczęścia nie trzeba ;-;

ocenił(a) serial na 10
Suxi

"Niestety wielkimi krokami zbliża się zakończenie najnowszej, rozpoczętej w 2011 roku ekranizacji mangi Yoshihiro Togashiego - HunterxHunter. Wiadomo już, że po zakończeniu rozdziału o mrówkach chimerzych, które nastąpi w 135 odcinku, pojawi się jeszcze jeden krótki arc (jego premiera została zaplanowana na 8 lipca). I na tym prawdopodobnie koniec. Ewentualne wznowienie anime nastąpi po wielu miesiącach (latach?), gdy studio będzie miało wystarczająco dużo materiału źródłowego do zekranizowania (aktualnie manga stoi w miejscu - zostanie wznowiona w czerwcu). "

Jest jeden plus , manga zostanie wznowiona w czerwcu :D ale pytanie czy wznowia Anime ;< mam nadzieje ze tak skoro wznawiaja mange .
A ten Gosc co tworzy mange tez tworzy anime ? xd

haha "Chrollo-Abengane-Hisoka, Hisoka x Gon, dorzucić chapa z Kurapiką, coś o tej całej Melodii od Nostrade, może wspomnieć o dalszych losach Genei Ryodan" to wszystko to nie wiem czy by w 200 odcinkach ogarna :D .

ocenił(a) serial na 8
ttrroonnkk

Właśnie pojawił się nowy chapter HxH...po 2 latach posuchy.
Na razie nic specjalnego ale już nie mogę się doczekać jak to się rozkręci.

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

No i widzisz . Niech trwa jak najdluzej :) .
Ogladales Odcinek z wtorku ? ;p

ocenił(a) serial na 8
ttrroonnkk

pewnie że oglądałem

gagarin77

Rzeczywiście ten arc z chimerami jest świetny, szokujący, brutalny i interesujący. Na razie jestem tuż przed setnym odcinkiem, więc wolałbym nie spoilować sobie póżniejszych wydarzeń + dobrze też że manga wreóciła, nie będę jej czytał by nie spoilowac se anime

ocenił(a) serial na 9
gagarin77

Ja nie mogłam się skupić na klimacie. Każdorazowo, kiedy już mi się wydawało, że mnie wciągnęło, siedzę w tych hunterach, aż mnie boli przy każdym zadanym ciosie, to wyskakiwał Gon i...
mój mózg krzyczał jedno:
NEVERENDING HAAAAIR
;-;

ocenił(a) serial na 10
Suxi

Hahah Wlosy jak u ssj3 o.O .

ocenił(a) serial na 9
ttrroonnkk

W tym przypadku, anime wznowią w najlepszym razie za 2-3 lata. Pewnie Madhouse poczeka do zakończenia co najmniej jednej, większej sagi - co jak wiemy, Togashiemu trochę zajmie (samo Chimera Ant rysował 8 lat :O). Arrrrrghhhh.

200 odcinków to przecież niedużo xD Hunterów nigdy za wiele <3

Suxi

Czy zajmie? Podobno miało to coś w związku z jego chorobą z której podobno się wyleczył, dlatego tak długo to rysował. Teraz rzekomo regularnie będzie HXH robiony.

The_Fallen

no i był też leniwy trochę co chyba sam przyznał, ale pewnie w końcu sie zabrał i byc moze przed nami ostatni (przed ostatni) arc w mandze który anime zekranizuje jako jeden sezon

ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

Oby zepna cipke i zacza szybko rysowac z ekipa . Bo szkoda czekac na tak dobra anime tyle lat ;p

ttrroonnkk

niby tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones