PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752905}
5,5 361
ocen
5,5 10 1 361
Hunters
powrót do forum serialu Hunters

kto oglądał niech się wypowie na temat serialu , czy warto

kongo112233

Wygląda na taką 6-tkę, nie jest źle nie jest rewelacyjnie. Nic nowego ale jakaś kupa to nie jest możesz śmiało popatrzeć. Coś w klimacie http://www.filmweb.pl/serial/Wirus-2014-685442 tylko o UFO-kach. Ja zaryzykuję kilka odcinków.

kongo112233

...jak na początek może być zobaczymy czy się mocniej rozkręci.

ocenił(a) serial na 7
kongo112233

Jak na razie zapowiada się nieźle więc czekam na dalszy rozwój fabuły.

kongo112233

haha wyglada na 6 :D no, jeśli jesteś 10 letnim dzieckiem to może i tak :D pierwsze 10 minut....panienka trzymajaca shotguna 2 paluszkami, załosna fabuła, załosne ujecia, załosne teksty....to ywglada jakby bezpłatni stazysi mieli za kare cos nakrecic. Spodziewam sie 1 sezonu, bo przecież nikt tego badziewia nie bedzie ciągnął

slipdog

Sorry ale tego nie można przewidzieć słabiutki "Killjoys" dostał 2 sezon, "Colony" tak samo, takie seriale cieszą się popularnością. Nie wspomnę już o "Falling Skies" czy "Continuum".

mitrus80

wszystkie wymienione przez ciebie seriale prezentują się po 100 lepiej niż ,,to coś" wiec co w tym dziwnego ze dostały 2 sezon :) Zaden nie dorównuje amatorszczyzną temu

slipdog

Killjoys? Mam inne zdanie, z resztą nie istotne czy "lepsze" po prostu popularny format.

ocenił(a) serial na 5
mitrus80

jak dla mnie na razie 5 za pilot , strasznie oklepany temat , nic nadzwyczajnego . pewnie będzie 1 sezon i koniec . chyba że coś zmieni "_

ocenił(a) serial na 4
mitrus80

"Falling Skies" było według mnie bardzo fajne,"Continuum" fajny 1 sezon później już spory spadek.
Ten taki trochę poniżej średniej,ale daje mu jeszcze szansę ,bo mimo słabych efektów fabuła mnie zaciekawiła.Jak dla mnie to za każdym razem jak jest pokazany obcy to jest ciemno, bo brak im chyba wyobraźni jak on ma w efekcie wyglądać ,a sądzę ,że tej bardziej trzeba niż kasy.Oczywiści to moje zdanie i nie musicie go podzielać

ocenił(a) serial na 8
kongo112233

Od realizmu jest życie:) o czym tak wielu współczesnych ludziów zapomina. A od relaksu są filmy i seriale-przynajmniej niektóre. I ten się zalicza do tej grupy. Dla mnie spokojna 8-meczka. Typowy w klimacie stajni SYFY , po dwóch odcinkach po prostu ok. Nie trzeba traktować poważnie, tylko oglądać, a jest sporo akcji-są obcy wśród nas, co mimo oklepania tematu nie przeszkadza. I jest nawiązanie do Helixa-którego pierwszy sezon i połowa drugiego były aż fajne i tylko fajne.

ocenił(a) serial na 7
EndlessForms

Wytłumaczył byś jakie nawiązanie? Najprawdopodobniej jestem mało spostrzegawczy, ale nie zauważyłem żadnego.

ocenił(a) serial na 6
kongo112233

Po 6-sciu odcinkach ciągle interesujący. A parę seriali tak długo nie zdzierżyłem :)

kongo112233

Lubie sci-fi, ale lobię tez doszukiwać się w nich trochę sensu i powoduw - motywacji poszcegolnych grup.
I tu w odcinkach 6 i 7, zwątpiłem w sens serialu.
SPOILER w odcinku 6 i 7 poznajemy historie obcych. Z której wynika, ze łowcy to niewolnicy (jak w alien nation, lub na ziemi niewolnictwo osób pochodzenia afrykańskiego). Po wygranej rewolcie niewolnicy (niewyuczona silą robocza) z niewyjaśnionych przyczyn, buduje statek do podroży międzygwiezdnej i porzucają swoja planetę by skolonizować inna (Ziemie). W trakcie podroży (dopiero gdzieś w okładzie słonecznym) cześć załogi z niewyjaśnionych przyczyn buntuje się (a byli zjednoczonymi niewolnikami razem uciekającymi) i niszczy statek (scena w serialu), niewielka cześć z nich ucieka w małych jednoosobowych statkach. Po czym okazuje sie, ze na statkach mieli sprzęt pozwalający im pobrać materiał genetyczny od człowieka i przybrać jego postać (tu znowu podkreślam, niewyuczona silą robocza i sprzęt do zmiany jednego ciała w drugie, każdy sam na własna rękę bo wylądowali osobno).
Był serial "V" (Przybysze), tam tez ubierali ludzkie skóry, ale dużo wcześniej zdobyli materiał i mieli do tego celu cale laboratoria badawcze i przeszkolona kadrę.
To moja opinia.

kongo112233

Warto szczególnie jak oglądasz taśmowo i chcesz zabić wolny czas serial nie jest taki zły tym bardziej dla osób, które już widziały większość dobrych seriali w tym gatunku.

ocenił(a) serial na 10
kongo112233

wart do oglądniecia i wciąga, jak dla mnie to super serial polecam ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones