PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630035}

White Christmas

Hwa-i-teu Keu-ri-seu-ma-seu
7,8 251
ocen
7,8 10 1 251
Hwa i teu Keu ri seu ma seu
powrót do forum serialu Hwa-i-teu Keu-ri-seu-ma-seu

Siedmioro dzieciaków, które nie miały świadomości popełnionych grzechów.Zazdrość i nienawiść wobec tego, czego nigdy mieć nie będą.Nienawiść i żądza przybiera różne postaci.Długa burza śnieżna..
Rewelacyjny thriller psychologiczny, do tego cudowna muzyka (i ten pomysł z chórkiem na koniec każdego odcinka) i bardzo dobre zdjęcia.
Sprawy techniczne można nawet pominąć, nie wspomnę już o świetnej grze młodych aktorów, bo drama należy do tych, które wwiercają się w umysł widza i na długo pozostawia w pamięci poruszane w filmie kwestie psychologii człowieka i odwiecznej tajemnicy największego "drania" na świecie-naszego mózgu :)
Jeżeli ktoś lubi psychologiczne thrillery typu Kokuhaku np. toz pewnością się nie zawiedzie na tej dramie. Polecam

ocenił(a) serial na 9
Baby_Black27

Popieram.
Właśnie skończyłam oglądać i jestem pod ogromnym wrażeniem.
Co prawda było drobne potknięcie, które dość poważnie mi się nie spodobało, ale poza tym... coś wspaniałego. Całe to napięcie i gra emocji, które potęgowała mistrzowsko podłożona muzyka... Wszystko to powodało, że przy każdym odcinku siedziałam, chłonęłam i myślałam...
Jedno z tych dzieł, które prostotą przekazu, a jednocześnie z pełną siłą uderzenia sprawia... że zastanawiasz się nad własnym człowieczeństwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones