PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644758}

Hyōka

7,3 1 249
ocen
7,3 10 1 1249
Hyōka
powrót do forum serialu Hyōka

Ile romansu?

ocenił(a) serial na 8

Tak jak w temacie, na ile anime jest romantyczne? Chodzi mi przede wszystkim o to ile jest
typowo romansowych scen? Pocałunki, przytulanki itp. ;P

eileen_fairy

Zero. ._. Tylko niezręczne sceny. xD Tak słyszałam. A zostały mi jeszcze 3 odcinki, więc do końca nie wiem. Ale wiem, że się nie spiknęli. :P

ocenił(a) serial na 8
olam1999

Teraz i ja już wiem :P został mi ostatni odcinek do obejrzenia. No cóż szkoda, że nic w ty, stylu nie było, ale w końcu to nie romans.

eileen_fairy

Ale ciekawe zagadki były! Wiem, że na youtube'ie jest przeróbka niezręcznego momentu z odcinka 19. xD Taka przeróbka, że się całują. ;___; Geniusz to zrobił. xDDD Ah, i podobno ostania scena w ostatnim odcinku jest o tej parce. No nic. Mam 5 min. zanim miksturka mi się zrobi więc idę oglądać. xddd

olam1999

45* Tak to jest jak się zaleje komputer herbatą i potem klawisze nie działają. ;-;

ocenił(a) serial na 8
olam1999

Wiem coś o tym, z braku czasu jem przed laptopem i w klawiaturze jest pełno okruszków ;P a wracając do tematu, to właśnie ta przeróbka na yt mnie zmyliła :P

eileen_fairy

Mnie też. xDDD

ocenił(a) serial na 8
olam1999

https://www.youtube.com/watch?v=DDFbyyfxQ0U - O tej mowa? :D Padłem XD

Pieniak3

TaG! O tej! xDDDD

eileen_fairy

jak nie romans to nie oglądam ;_;

ocenił(a) serial na 10
eileen_fairy

Oreki jeśli nie musi czegoś robić to tego nie robi, a jeśli musi, to robi tu szybko. Romansów bym się nie spodziewał, raczej jednorazowych przygód ;D

ocenił(a) serial na 8
Charlie.fenderson

W sumie temat zamknięty, bo już obejrzałam i wiem, że romansu tu tyle, ile śladowych ilości orzechów arachidowych xD

ocenił(a) serial na 10
eileen_fairy

wiem, wiem, ale nie mogłem się powstrzymać XD

ocenił(a) serial na 8
Charlie.fenderson

Rozumiem ;) anime naprawdę bardzo ciekawe i godne polecenia :) mimo tego, że uwielbiam romanse, to jednak to bardzo przypadło mi do gustu :)

ocenił(a) serial na 8
eileen_fairy

Takich scen nie ma w romansach anime.

ocenił(a) serial na 8
Muhomorniczy

O wow, nie spodziewałam się odpowiedzi po 11 latach. Ale aż się upewnię, w romansach anime nie ma pocałunków i przutylanek?

Btw strasznie dziwnie czyta się swoje wypowiedzi po tylu latach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones