PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806786}

Hymn of Death

Sa-eui chan-mi
7,6 718
ocen
7,6 10 1 718
Hymn of Death
powrót do forum serialu Hymn of Death

Na YT odsłuchać można wykonanie z 1926 roku, po wpisaniu frazy 사의 찬미, piosenki którą zaśpiewała po tym jak poprosiła czy może zaśpiewać coś jeszcze w Osace. W komentarzach pod filmem dodany jest tam cały tekst po angielsku, ten sam, który w serialu był przedstawiony jako wiersz, który mówili razem. Każdemu, kto obejrzał całość, polecam posłuchać... Łamie serce

Merrry92

Właśnie puściłem, w połowie musiałem wyłączyć. Podobną sytuację miałem w przypadku piosenki z "Grobowca Świetlików". Mój Boże, co za cierpienie i ból w głosie.

Merrry92

Ile jest odcinków tej k-dramy 3 czy 6?

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Z tego co pamiętam, to 6 :) na netflixie obejrzałam całość, nie wiem czy nadal jest dostępny

ocenił(a) serial na 8
Merrry92

Już pamiętam! To były 3 odcinki, ale Netflix podzielił je na 6. Oryginalnie, 3. Więc zależy, gdzie będziesz oglądać :)

Merrry92

Dziękuję bo na dramaqueen jest 3 odcinki i aż że strachu do nich napisałam że na Filmweb jest napisane że jest 6 .dzięki za info a ogląda się tyle różnych seriali że na te co najlepsze nie ma czasu;)

Merrry92

I 1 odcinek trwa około 1 h?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones