PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400970}
5,5 16 284
oceny
5,5 10 1 16284
2,6 5
ocen krytyków
I kto tu rządzi
powrót do forum serialu I kto tu rządzi?

świetny serial

ocenił(a) serial na 8

Oj oglądam po pare razy wszystkie odc. serialu na youtube :) I chciałbym żeby była kolejne serie i jeszcze więcej ponieważ ten serial jest boski i aktorzy bardzo fajni których uwielbiam szczególnie Linde :) i nawet się zakochałem w tym serialu i chciałbym aby był nadal kręcony i emitowany w tv i na internecie. A reżyser jak widzę jak widać leci w kulki bo zaciekawił ludzi zrobił pare serii odcinków i co najlepsze ludzi teraz ciekawi co będzie dalej z lindą i foremniak czy do czegoś dojdzie czy nie, ale mi to obojętnie chociaż chciałbym aby coś między nimi było i chciałbym to zobaczyć w nowych odcinkach, które niewiadomo czy wogóle jeszcze będą. I takie coś do reżysera " Jeżeli się coś zaczyna to trzeba to skończyć" a na tą chwilę nie jest skończone!!! Chociaż ja bym chciał żeby ten serial nigdy się nie kończył bo jest cudowny i bardzo śmieszny szczególnie Linda i baśka:) Więc reżyser niech się zastanowi i stworzy nowe odcinki które nigdy się nie będą kończyć niech to będzie tak jak z "Modą na sukces" beznadziejnym serialem amerykańskim:D I chciałbym żeby to przeczytał reżyser serialu i pomyślał nad tym i tworzył dalsze odcinki!!! Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones