PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671246}

My Flower Boy Neighbor

I-oos-jib kko-mi-nam
7,1 754
oceny
7,1 10 1 754
I oos jib kko mi nam
powrót do forum serialu I-oos-jib kko-mi-nam

Ktoś ogląda tę drame? Podoba się? Co prawda wyszły dopiero dwa odcinki ale myślę, że drama ma potencjał , żeby być dobra :)

ocenił(a) serial na 7
alwlovs

A gdzie można zobaczyć ten serial ? ; >

paktOfOnika_227

http://www.dramacrazy.net/korean-drama/flower-boy-next-door/ tutaj tylko że z napisami angielskimi

ocenił(a) serial na 7
alwlovs

a jest gdzieś może z polskimi napisami? ; >

paktOfOnika_227

narazie dostępne tylko z angielskimi napisami niestety :(

paktOfOnika_227

Polskie napisy można pobrać z lizards deep :) A co do dramy to jest świetna ! Dla fanów Park Shin Hye obowiązkowa a ci co Shin Hye nie znają a lubią się pośmiać to też jest warta obejrzenia :) Zwłaszcza odc. 5.. (na razie suby na tej stronie co wyżej podałam sa do 5 odcinka.)... należał do Oh Jin Raka XD padłam ze śmiechu jak krzyknął Ohhh Myyy Goooodddd ! widząc kartkę którą nie dostarczył głównej bohaterce :D :D

alwlovs

mi drama się bardzo podoba ;-) po 5 obejrzanych odcinkach jestem zdecydowanie na tak! Shin-hye Park jak zwykle świetnie

hille

Shin-hye Park jest po prostu urocza :)

ocenił(a) serial na 6
alwlovs

popieram się dla niej tylko obejrzałem do końca, bo dla mnie ta drama była za długa i mogłaby się w połowie skończyć

ocenił(a) serial na 6
alwlovs

Ja obecnie oglądam, nie wciągnęła mnie jak klasyka tego gatunku, ale może być:) Daję 6/10

ocenił(a) serial na 8
alwlovs

czekam z niecierpliwością na 15 odcinek

ocenił(a) serial na 9
katarzynaher

również ^^

moudmargolcia

Niestety, ta drama nie spodobała mi się ani trochę. Jak dla mnie, potwornie nudnaaaa, a bohaterowie irytujący. Jedyny plus za ładne aforyzmy czy złote myśli przewijające się w tle od czasu do czasu.

ocenił(a) serial na 5
shaina

Przybij piątkę ;) Mam te same odczucia...Pierwsza drama, którą więcej przewijałam niż oglądałam... Jak dla mnie - chyba zbyt dziecinna :/ Nuda, głupkowate zachowania i zero "akcji". Jedyny plus, to właśnie to o czym wspomniałaś/eś - aforyzmy, czy niektóre rozmowy + ostatni odcinek, a w zasadzie ostatnie minuty tego odcinka. Do aktorów nic nie mam - sama fabułą po prostu leży i kwiczy :/

ocenił(a) serial na 10
alwlovs

Serial rewelacyjny, zakończenie bardzo satysfakcjonujące. Uwielbiam dramy w których występuje Shin-hye Park.

użytkownik usunięty
alwlovs

Jestem w trakcie. Kocham Enrique tak bardzo ♥♥♥ w sumie dla niego znoszę główną bohaterkę, która za bardzo nie umie mówić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones