PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550031}
6,9 755
ocen
6,9 10 1 755
Ichiban Ushiro no Daimaou
powrót do forum serialu Ichiban Ushiro no Daimaou

Choć nie widziałem wiele, to jednak od kiedy obejrzałem te krótkie anime cały czas wracam do niego myślami. Z żadnym innym tak nie miałem, choć oczywiście miło wspominam Kill la kill czy Hellsinga, ślędzę z wypiekami na twarzy co się dzieje w Ataku tytanów itp. ale Ichiban Ushiro no Daimaou to jedyny przypadek, gdzie fragmenty serii i wyrwane z kontekstu słowa pojawiają mi się w głowie o tak, bez powodu, przez co z czasem nabieram wrażenia, że to chyba najlepsze anime. Jak na tak krótką serię miało tyle wspaniałych postaci, scen, pomysłów, humoru, przemyślanego erotyzmu... Oczywiście zdaje sobie sprawę z niedoróbek, też nieco ubolewam, że końcówka była taka a nie inna, co mogłoby zostać naprawione gdyby tylko seria miała dodatkowy sezon...

Zna ktoś może podobne anime? Takie w którym jest podobny bohater, adorowany przez podobną grupę dziewczyn (tj. każda jest inna, specyficzna, ale nie da się jej nie kochać, wspaniale rozszerza fabułę, równie często traci ubranie itp), z podobnym poczuciem humoru i bogactwem fajnych pomysłów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones