PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876285}

Idol

The Idol
4,3 7 795
ocen
4,3 10 1 7795
3,9 9
ocen krytyków
Idol
powrót do forum serialu Idol

Niech the weeknd lepiej zostanie przy muzyce

ocenił(a) serial na 3
Marcel_03

nawet do muzyki się nie nadaje

Marcel_03

Zgadzam się, wraz z pierwszym odcinkiem tego serialu moja sympatia do niego umarła

Marcel_03

Najbardziej wkurzajaca postac??!! Asystentka…

J_J_3

a moja ulubiona

ocenił(a) serial na 4
J_J_3

Co? Rachel Sennott to najlepszy element serialu. Jest jedyną osobą, której udało się stworzyć sympatyczną postać.

ocenił(a) serial na 4
Kawada_Shougo

No dokładnie, ona jest super.

ocenił(a) serial na 6
J_J_3

ja się zgadzam, że najgorsza. Jako jedyna niby coś czuła, niby miała przeciwko, ale jednak tak nie do końca, bo duży czarny pan z dużym czarnym ważniejszy

ocenił(a) serial na 5
potter09

Koniec końców co się wydarzyło? W sumie to nic, patrząc na ostatni odcinek. Oczywiście wiele w tej fabule jest w domyśle, gdyż całe to towarzystwo funkcjonowało w mniej lub bardziej zdegenerowany sposób od długiego czasu (jak żyła marka bohaterki), więc fakt milczenia tej bohaterki wydaje się zrozumiały, bo tam nikt się nie wychylał. Tedros zaburzył ten "układ", wniósł - oczekiwany przez bohaterkę - powiew zmian - oczywiście piszę to na wyrost, bo serial tak głęboki nie był i utonął w znów mniej lub bardziej udanych scenkach rodzajowych. I poległ na tym, co najważniejsze - ma nikły przekaz. Jednak pod względem postaci, akurat ona i - pomimo zdawkowego potencjału fabularnego - śpiewająca zgraja i Ci producenci / opiekunowie byli akurat plusem serialu.

ocenił(a) serial na 4
Marcel_03

Pełna zgoda, The Weeknd jest absolutnie koszmarny. Lily najlepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones