PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787493}

Iluzja

Deception
7,2 1 128
ocen
7,2 10 1 1128
Iluzja
powrót do forum serialu Iluzja

Dzień dobry wszystkim.

Jesteśmy już w połowie sezonu, i wydaje mi się że serial zdążył nabrać odpowiednich barw. W moim odczuciu jest naprawdę sympatyczny. Każdy oczekuje czegoś innego. Ja osobiście nie jestem w stanie oglądać cały czas intensywnych, psychologicznych dramatów, więc lekko humorystyczna odskocznia w postaci tegoż serialu bardzo do mnie trafia. Bohaterowie sympatyczni, nieskomplikowani, ale raczej taki był zamysł twórców. Może absurdalne twisty akcji, jednak w lekkiej konwencji naprawdę akceptowalne.

W zastępstwie dla Lucyfera, który moim zdaniem, bardzo obniżył loty w porównaniu do pierwszych odcinków, jest naprawdę warty 45 minut jako guilty pleasure. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.

Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

Mi nawet też sprawdził się do oglądania, jako zajmowacz mysli gdy cos trzeba było robić obok. Szkoda, że nie bedzie 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 5

Tak, nie pooglądałem pierwszego do końca, ale rzekomo pod koniec pojawiły się wątki które nie doczekały się wyjaśnienia. Jak dla mnie, przerwanie produkcji i olanie widza to wielka ujma dla serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones