PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787493}

Iluzja

Deception
7,2 1 128
ocen
7,2 10 1 1128
Iluzja
powrót do forum serialu Iluzja

Jak w temacie, to kolejny procedural+ z ,, charyzmatycznym " konsultantem który będzie dojony aż do kasacji? Jest coś nadzwyczajnego czy po prostu kolejny dramat

DRSRng

Nie będzie dojony bo go anulowali po pierwszy sezonie, to nie ten typ serialu żeby oczekiwać rewelacji bardziej sprawdza się po ciężkim dniu pracy jako czysta rozrywka :)

buterfly

Najwyraźniej ludzie mieli dość tematu po ,, white collar "

DRSRng

''Magicy'' to też nic nowego wystarczy wspomnieć o dwóch częściach filmu ''Iluzja'' .

DRSRng

dla mnie to ulubiony rodzaj seriali White collar czy Mantalista tak samo jak Castle który jest w moim top 3 seriali. Do tej listy można by też zaliczyć Hawaii Five-0 czy nawet Suits bo w sumie ten sam schemat, ale jakoś podoba mi się ten styl może coś jeszcze polecisz?

MrMcMateusz

Trochę tego jest, z jeszcze nadawanych jest ,,Lucyfer " (schemat klasyczny, diabeł jest tu konsultantem więc są fragmenty nadprzyrodzone)
Ostatnio widziałem nowość ,, The Rookie " którego leadem jest aktor z ,, castle " gra tytułowego rekruta który w średnim wieku dołącza do policji
Całkiem dobrze się zapowiada, bardzo dużo akcji
Z starszych bardzo lubiłem ,, Psych " gdzie główny bohater, samozwańczy detektyw dla zabawy wkręca policję że jest medium. Też procedural całkiem dobry i bardzo zabawny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones